Użytkownik
Posty: 6
Zarejestrowany: ‎06-01-2017
Kłopoty z PayPal pytanie
Witam,
Moja mama kupiła kilka rzeczy z użyciem PayPal. Sprzedawca zaoferował numer śledzenia i podał go. Minął 1-1,5 miesiąca od nadania a na numerze śledzenia nie było nic nowego apropo podróży przedmiotu.
Otworzone zostały więc spory na PayPal. Na następny dzień paypal przesłał taką wiadomość :
"Podczas przeglądania Pani konta zauważyliśmy znaczną liczbę problemów związanych z realizowanymi przez Panią zamówieniami oraz przesyłkami.
Z tego powodu, ze skutkiem natychmiastowym, ograniczyliśmy dostęp do Pani konta. Oznacza to, że dokonywanie transakcji za pomocą Pani konta nie jest możliwe. Dostęp do wszystkich innych kont powiązanych z Pani kontem może także zostać ograniczony. Jeśli otworzy Pani nowe konto, dostęp do niego również zostanie ograniczony. Jeśli podejmie Pani tego typu próbę, możemy nie zaakceptować sporów ani roszczeń, które Pani zainicjuje. Dziękujemy za współpracę przy powstrzymaniu się od korzystania z systemu PayPal."

Po naszej odpowiedzi że to sprzedający powinien dowiedzieć się u przewoźnika co się dzieje z paczką i że to nie nasza wina otrzymaliśmy takie coś:
"Doceniamy Pana zainteresowanie serwisem PayPal. Decyzja o stałym ograniczeniu dostępu do Pana konta PayPal, o której został Pan poinformowany w wiadomości e-mail z Działu Inspekcji Kont, jest jednak nieodwracalna.

Firma PayPal zastrzega sobie prawo do ograniczenia dostępu do każdego konta PayPal powiązanego z aktywnością potencjalnie nielegalną lub działalnością wysokiego ryzyka. W przypadku wniesionego roszczenia firma PayPal postara się odzyskać sporne środki pobierając je z salda Pana konta PayPal, jeśli jednak na saldzie nie będzie wystarczających funduszy firma PayPal zastrzega sobie prawo do ściągnięcia długu wszelkimi innymi metodami prawnymi.

W związku z potencjalnym ryzykiem, jakie niosą ze sobą obciążenia zwrotne lub inne cofnięcia płatności, środki zostaną zatrzymane na okres do 180 dni. W tym czasie Pana konto może zostać poddane przeglądowi najwyżej 5 razy w odstępach liczących 30 dni aż do 180 dnia licząc od daty pierwszego wysłania wiadomości e-mail 'Odwołanie od decyzji firmy PayPal odrzucone'. Po upływie maksymalnie 180 dni możliwa będzie wypłata środków."

Ograniczyli konto że jest brak wypłat ale piszą takie głupoty.

Ktoś podpowie co zrobic ?
Inne odpowiedzi: 1
Użytkownik
Posty: 90
Zarejestrowany: ‎02-06-2016
Udzielono odpowiedzi
odpowiedź dla mkkgrabowski_beyblade
Witam. Nic się nie da zrobić , definitywnie zerwali umowę , zabronili dalszego korzystania z tego konta i na tych danych osobowych. zarzucają że często z waszych transakcji jest kłopot (trąci to wyłudzeniem) Po prostu podejrzewają was o wyłudzanie towaru Emotikon: Szczęśliwy Założyć sobie inne konto na kogoś innego . Spokojnych Świąt.