Czy aby zapłacić za przedmiot muszę posiadać kartę debetową?

thunderbird093
Użytkownik

Witam, kupiłem przedmiot na ebayu. Jedyną formą płatności jest paypal. Przy próbie zapłaty przez paypal pojawia mi się formularz "Dodaj nową kartę kredytową lub debetową". Ja nie posiadam owej karty, więc nie mogę sfinalizować transakcji. Czy muszę posiadać tę kartę, aby móc zapłacić?

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (6)

Odpowiedzi (6)

Dla wszystkich, którzy będą mieli owy problem w przyszłości:

 

 

 

Upewnijcie się, że przeliczyliście np PLN w USD (na koncie paypal w rubryce USD musi być kwota, której potrzebujecie, nie może być mniej, lub zero). Mnie nie udało się zrealizować zakupu do momentu, kiedy przeliczyłam na koncie paypal pieniążki z pln w usd. I mnie także prosiło o dodanie karty, dopóki tego nie zrobiłam.

 

Pozdrawiam : )

Gosia świerzak może nie wie nawet co to konto paypal

a więc tak zarejestruj się http://www.paypal.pl/pl

a następnie kliknij w zakładkę dodaj środki a nast. dodaj środki (w kikla dni) tzn. kopiujesz wszystkie dane jakie widzisz na czerwono i robisz przelew ze swojego konta na paypal lub doładuj konto (błyskawicznie) tam, Cię system poprowadzi 

Jedyną formą płatności jest paypal

bo w razie zaginięcia paczki lub nie wysłania przez sprzedającego, możesz liczyć na zwrot kasy przez serwis

Przy próbie zapłaty przez paypal pojawia mi się formularz "Dodaj nową kartę kredytową lub debetową

pojawia się formularz, bo nie masz pieniędzy na saldzie paypal

Czy muszę posiadać tę kartę, aby móc zapłacić?

Nie, zrób tak jak napisałem wyżej

 

Teraz jasne ?

 

Czy na koncie paypal masz kase (wystarczającą kwote?)

Ja pierwszych 5 czy 10 zakupów zrobiłem nie mając karty.

adusiowa
Użytkownik

BŁAGAM POMOZCIE !!!

 

 

Kupilam przedmiot na ebay za 31,99BGP, przelam na konto paypal z konta 174zł to w przeliczeniu 32,82GBP czyli więcej niż potzrebuje do zapłaty, konto mam zweryfikowane, gdy na stronie ebay klikam "zaplac teraz za przedmiot" wyskakuje mi "Dodaj nową kartę kredytową lub debetową" POMOZCIE BLAGAM !!!

nateknatalek
Użytkownik

Mam ten sam problem ! Przelałam pieniądze na PayPala a i tak przekierowuje mnie na stronę, gdzie trzeba zarejestrowac kartę, której nie posiadam niestety.

 

Proszę o pomoc !

thunderbird093
Użytkownik

Posiadam konto PayPal i wiem czym jest PayPal. Mam środki na koncie. Mimo tego wyskakuje mi komunikat dodawania nowej karty debetowej przy próbie zapłaty ot, co.

 

Jakieś pomysły na rozwiązanie tego dziadostwa? 🙂

 

Pozdrawiam!