jak skontaktować się z żywą osobą z obsługi eBay?

Witam, usunięto moją aukcję wieloprzedmiotową pod głupim pretekstem że niby "omijam opłaty"... Próbuję się porozumieć z kimś z obsługi serwisu w celu poprawienia ich błędu, natomiast mam wrażenie że odpisuje mi jakiś automat, - nie czyta chyba w ogóle tego, co piszę do niego, czy "Adam Nowak" to jest jakiś wynalazek typu sztucznej inteligencji???... ;) Czy ktoś wie jak się skontaktować z żywą osobą z obsługi eBay, nie ze sztuczną inteligencją?
Pokaż cały temat
Jak to niema wieloprzedmiotowych aukcji? to jakim cudem udało mi się ją wystawić? A przed chwilą ponownie ją wystawiłem, proszę:270510808534 pierwszą aukcję usunięto, więc nie mogę podesłać linka do niej, mogę tylko podać nr.przedmiotu: 270508492276 Normalnie było to samo, że napisane że sprzedaje 27 sztuk doładowań Orange 2-złotowych po 1,50zł, natomiast ktoś aukcję usunął i wypisuje mi bzdury na maila że niby, cytuje: "Powyższa aukcja została administracyjnie usunięta, gdyż naruszała nasze zasady dotyczące omijania opłat. Zgodnie z nimi nie wolno używać żadnych metod zakłócających poprawne funkcjonowanie serwisu eBay w celu uniknięcia należnych opłat. Omijanie opłat stanowi ponadto próbę uzyskania nieuczciwej przewagi nad sprzedającymi, którzy uiszczają pełne opłaty i jest w związku z tym zabronione. " Jeszcze grozi mi że zawiesi konto za nic: "chcielibyśmy, aby nasza współpraca przebiegała w zadowalający dla obu stron sposób. Dlatego przypominamy, że wielokrotne naruszanie zasad wystawiania przedmiotów na aukcje eBay może doprowadzić do trwałego zawieszenia Twojego konta." ... oraz kłamie że "Wszystkie opłaty związane z wystawieniem aukcji zostały zwrócone z powrotem na Twoje konto." Jakim cudem zwrócone jeśli widzę jak byk w zakładce Opłaty :"Opłata za wystawienie EUR 0.8"? UWAŻAM ŻE PRACOWNIK TEN POWINIEN MNIE PRZEPROSIĆ W IMIENIU eBay za błąd oraz niesprawiedliwe oskarżenie i anulować opłatę za wystawienie, ponieważ aukcja została przedwcześnie zakończona. Pozdrawiam.
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay