jak skontaktować się z żywą osobą z obsługi eBay?

Witam, usunięto moją aukcję wieloprzedmiotową pod głupim pretekstem że niby "omijam opłaty"... Próbuję się porozumieć z kimś z obsługi serwisu w celu poprawienia ich błędu, natomiast mam wrażenie że odpisuje mi jakiś automat, - nie czyta chyba w ogóle tego, co piszę do niego, czy "Adam Nowak" to jest jakiś wynalazek typu sztucznej inteligencji???... ;) Czy ktoś wie jak się skontaktować z żywą osobą z obsługi eBay, nie ze sztuczną inteligencją?

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (10)

Odpowiedzi (10)

p.s.jak byś ustawił ,,AUKCJA PRYWATNA" to byś zwiększył sprzedaż :}
sugerujesz że mam wystawić tą aukcję jeszcze raz na brytyjskim eBay? ;)) Nie To na pl też jest i trzeba odptaszkowac: zezwalaj kupującym na anonimowośc.....
Oto co mi na skrzynkę przesyła znudzony żartowniś Adam Nowak: " Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta eBay w sprawie usuniętej z serwisu eBay aukcji. Trochę to dziwne, ale wydaje mi się, że nie otrzymał Pan od nas dwóch wcześniejszych wiadomości. Dlatego przesyłam informacje, które wyjaśnią Panu w czym tkwi problem. Proszę zapoznac się z poniższymi przykładami, na pewno naświetlą w odpowiedni sposób zaistniały problem. Oto kilka przykładów niedozwolonych praktyk: - Dodawanie wygórowanych kosztów przesyłki. - Wystawianie jednego przedmiotu (np. metra bieżącego tkaniny) i informowanie w opisie przedmiotu, że wygrywający licytant ma po zakończeniu aukcji możliwość nabycia kolejnych sztuk tego przedmiotu (np. kolejnych metrów tej samej tkaniny) w tej samej cenie. Do sprzedawania wielu przedmiotów wolno używać wyłącznie formatu aukcji wielu przedmiotów. - Wystawianie przedmiotu niekompletnego lub składowego, którego nabycie wymaga od wygrywającego licytanta zakupienia od sprzedającego dodatkowych przedmiotów poza serwisem eBay. - Oferowanie przedmiotów w sprzedaży bezpośredniej, poza serwisem eBay. Dotyczy to również wystawiania katalogów. - Umieszczanie w tytule aukcji adresu e-mail, nazwy domeny lub numeru telefonu. - Anulowanie ofert i zakończenie aukcji przed czasem z powodu nieosiągnięcia ceny satysfakcjonującej sprzedającego. Jeśli zależy Ci na osiągnięciu pewnej ceny minimalnej, skorzystaj z opcji Cena minimalna. - Umieszczanie przedmiotów z kategorii opłat stałych (na przykład nieruchomości i pojazdy) poza właściwą kategorią. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych zasad dotyczących omijania opłat, skopiuj i wklej następujące łącze do nowego okna przeglądarki: http://pages.ebay.pl/help/policies/listing-circumventing.html Z poważaniem, " Dzięki, panie Adamie, za ponowne przesłanie mi cennych uwag, nic nie mających do rzeczy. Proszę jeszcze wszystkie pozostałe tematy Pomocy mi przesłać ma maila, będę je sobie układał na dysku twardym. ))))))
P.S. Już wiem o co chodzi z tym usuwaniem aukcji oraz tym spamem na moją skrzynkę email, to wcale nie jest żadna sztuczna inteligencja tylko z nudy po prostu 😄
sugerujesz że mam wystawić tą aukcję jeszcze raz na brytyjskim eBay? ;))
Oczywiście że jest ok, oraz było ok z tą aukcją od samego początku, pomylił się pracownik, który usunął pierwszą akcje... ... bo pierwsza aukcja była identyczna... ... p.s. jak by tu zmusić teraz "Dział Zaufania i Bezpieczeństwa eBay" do przyznania się do błędu? chyba nie chodzi tu o "wizerunek firmy", co?... ;))))
No i wszystko OK, to co wystawiłeś to jest aukcja z opcją kup teraz, gdzie masz ileś tam takich samych przedmiotów, a nie wieloprzedmiotowa, bo aukcje wieloprzedmiotowe były w formacie licytacji, ale ich nie ma bo zostały zlikwidowane
Przepraszam, teraz już widzę że "Kwota do zapłaty na dzień 05-01-2010: EUR 0,00 " czyli nie pobrali opłatę za usuniętą aukcję??? czy znaczy to że przyznają się do winy?... ;) Mam nadzieję że tym razem pracownik przed usuwaniem aukcji dokładnie jej się przyjrzy...
Jak to niema wieloprzedmiotowych aukcji? to jakim cudem udało mi się ją wystawić? A przed chwilą ponownie ją wystawiłem, proszę:270510808534 pierwszą aukcję usunięto, więc nie mogę podesłać linka do niej, mogę tylko podać nr.przedmiotu: 270508492276 Normalnie było to samo, że napisane że sprzedaje 27 sztuk doładowań Orange 2-złotowych po 1,50zł, natomiast ktoś aukcję usunął i wypisuje mi bzdury na maila że niby, cytuje: "Powyższa aukcja została administracyjnie usunięta, gdyż naruszała nasze zasady dotyczące omijania opłat. Zgodnie z nimi nie wolno używać żadnych metod zakłócających poprawne funkcjonowanie serwisu eBay w celu uniknięcia należnych opłat. Omijanie opłat stanowi ponadto próbę uzyskania nieuczciwej przewagi nad sprzedającymi, którzy uiszczają pełne opłaty i jest w związku z tym zabronione. " Jeszcze grozi mi że zawiesi konto za nic: "chcielibyśmy, aby nasza współpraca przebiegała w zadowalający dla obu stron sposób. Dlatego przypominamy, że wielokrotne naruszanie zasad wystawiania przedmiotów na aukcje eBay może doprowadzić do trwałego zawieszenia Twojego konta." ... oraz kłamie że "Wszystkie opłaty związane z wystawieniem aukcji zostały zwrócone z powrotem na Twoje konto." Jakim cudem zwrócone jeśli widzę jak byk w zakładce Opłaty :"Opłata za wystawienie EUR 0.8"? UWAŻAM ŻE PRACOWNIK TEN POWINIEN MNIE PRZEPROSIĆ W IMIENIU eBay za błąd oraz niesprawiedliwe oskarżenie i anulować opłatę za wystawienie, ponieważ aukcja została przedwcześnie zakończona. Pozdrawiam.
ale przecież już nie ma aukcji wieloprzedmiotowych, napisz mi na pw, to co dostałes od serwisu, po usunięciu aukcji
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay