Zakup na ebay.de i PROBLEM. Proszę o pomoc.

wacek86
Użytkownik
Witam, wylicytowałem na ebayu przedmiot za 2,50 euro. Wcześniej rozmawiałem meilowo ze sprzedającym ( w języku angielskim bo niemieckiego za dobrze nie znam) i dogadalismy się że ma także inne przedmioty które mnie interesują i sprzeda mi je za 46 euro. Poprosiłem go aby wystawił mi aukcje z tymi przedmiotami z opcją KUP TERAZ ( sofort-kaufen ) i wtedy zalicytuje i przeleje pieniądze. Dostałem w odpowiedzi takiego meila: Thats not so good, because when we make it by Ebay, i have to pay 15% from 46e to ebay. we mußt do it on the private way.You send me the Money and ich send you the caps. Do you get my email, that the shipping to polen is expensiver the 4e ?!???? 46e+8,60e shipping+2,50e needle caps=57,10e Z tego co wiem to raczej nie możliwe żeby ebay niemiecki pobierał aż 15% za sprzedaż. Ztego co wyszukałem to pobierają tylko 5%. Osoba od której to kupuje ma ponad tysiąc komentarzy i same pozytywy. Co powinienem w tym wypadku zrobić ?
Pokaż cały temat
Jeśli sprzedającemu coś nie pasuje i dyktuje Ci warunki to po prostu nie kupuj, jak nie uniego to kupisz ten towar gdzie inndziej (to nie jest Alledrogo gdzie jest wmiare ograniczone grono sprzedawców, tu przed tobą stoją otworem zakupy na CAŁYM świecie. Jak dziś nie kupisz w USA to jutro to dostaniesz gdzieś w Europie.Ja ostatnio chorowałem na pewen przedmiot produkowany w Niemczech-kosztował tam 170euro na ebay.de i dobrze że go tam nie kupiłem:) za kilka dni taki sam wylicytowałem w Anglii za 30 Funtów:) PAMIĘTAJ TY JAKO KUPUJĄCY TU ŻĄDZISZ pozdrawiam i nie daj się wydym...ć
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay