Jak połączyć kilka zakupionych przedmiotów?

maciowski
Użytkownik
Witam! Mam problem. Zakupiłem 6 przedmiotów u jednego sprzedawcy. Prosiłem go o podanie kosztów całkowitych, ale bez rezultatu. Wysłałem więc zwykłą wiadomość z identyczną prośbą i uzyskałem odpowiedź, że mam połaczyć wszystkie zakupy korzystając z koszyka zakupów, wtedy otrzymam wszystko w jednej paczce. Niestety na stronie ebay przy liście zakupionych towarów nie znalazłem takiej opcji, podobnie jak na stronie sklepu tego sprzedawcy. Czy ktoś wie jak można wrzucić wszystkie zakupione przedmioty do jednego "koszyka"? Sprzedawca to gowingstore. Z góry dziekuję za odpowiedź.
Pokaż cały temat
Placac przez strone aukcyjna Paypal powinien skomasowac wszystkie aukcje od jednego sprzedawcy i podac skomasowana cene za wysylke. Sadze ze to mial sprzedawca na mysli chyba ze sprzedawca uzywa swojego serwisu zarzdzajacego platnosciami - wowczas w momencie zaplaty ze strony aukcyjnej zostaniesz tam przekierowany. Pierwszym krokiem powinno byc zalogowanie sie do Ebay i klikniecie na zakladke "place" - napisz nam co sie wtedy bedzie wyswietlalo. Mozesz tez podac tu numer aukcji lub link do niej to zobaczymy kto zacz i czym i jak to ugryzc...
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay