Wysyłka
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Wysyłka Royal mail

Cześć moja paczka stoi od 4 lutego na langley hwdc czy to normalne że tyle to trwa?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 27 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy wysyłał ktoś ostatnio Global Expres do USA?

2022-08-05 wysłałem przesyłkę z Łodzi i ostatni status jaki widnieje na trackingu to Wysłano z Polski 2022-08-09 02:25 WER Warszawa Dawno nie korzystałam z Global'a ale widzę że sporo się zmieniło. Na stronie poczty polskiej można wyczytać wartość pr...

Odprawa celna - eksport poza UE ze zwolnieniem z VAT

Dzień dobry Zakładam, że eksport własnego produktu (1kg, zabawki, ok. 1600zł) paczką poleconą do Kanady wiąże się z wysłaniem komunikatu IE515 otrzymaniem IE599. Mając zwolnienie z VAT chciałbym z niego skorzystać by nie dopłacać do interesu.Tu mam p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 339 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka poza UE Pocztą Polską a VAT 0% ?

Witam , Chciałbym wysyłać paczki poza UE za pomocą Global Express i Listem poleconym. Poczta ma bardzo dobre ceny na paczki do 2kg. Orientowałem się w US i UC i przekierowali mnie do agencji celnych albo żeby wysłać kurierem (DHL,UPS itd) . Problem j...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 6836 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Problem z przesyłką z Chin

Witam. Kupilem cos z Chin 26 sierpnia. Wyslane zostalo 27.08.2021. Potem cos sie z nia dzialo az dojechala do guangzhou. Od 3 wrzesnia do dzisiaj czyli 13 wisi status skanowanie zbieznosci. Ktos wie co sie z nia dzieje? Link do sledzenia: https://pkg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 238 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka z Chin

Witam. Kupilem cos z Chin 26 sierpnia. Wyslane zostalo 27.08.2021. Potem cos sie z nia dzialo az dojechala do guangzhou. Od 3 wrzesnia do dzisiaj czyli 13 wisi status skanowanie zbieznosci. Ktos wie co sie z nia dzieje? Link do sledzenia: https://pkg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 549 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka z USA

Czy jest szansa że to wogóle dojdzie??? PP twierdzi że przesyłki nie ma w kraju a nadawca czekan do 15 kwietnia czy coś się na trackingu zmieni....pierwszy raz taka sytuacja 

Screenshot_2021-04-14 Universal Parcel Tracking - Global Package Tracking .png
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 139 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Początkowe określenie ceny wysyłki. Wyświetlanie przez Ebay opłaty importowej dla Kupującego.

Witam.Chciałbym sprzedać pierwszy przedmiot na ebayu, narazie tradycyjnie tzn. nie elektronicznie, lecz standardowo wysłać przedmiot przez pocztę poprzez wypełnienie druku w placówce poczty.Mam pytanie:Jeźeli wystawię przedmiot na licytację, to czy w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 242 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka z USA

Witam, 08.12.2020 została do mnie wysłana paczka z USA, od ponad 2 tygodni jest cały czas w Miami. Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, czy paczki ze Stanów teraz w ogóle są wysyłane do Polski? Albo jakie są możliwe opóźnienia?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 185 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka pocztą poza UE

Od 1 stycznia poczta chce, żeby przy wysyłce towarów poza UE wprowadzać elektronicznie dane z deklaracji celnych dołączonych do przesyłek.https://www.poczta-polska.pl/zmiany-w-przesylkach-z-zawartoscia-towarow-wysylanych-za-granice/ Czy to znaczy, że...

Przesyłka nie może być dostarczona bo przekracza limity

Dzien dobry, dzisiaj otrzymalem taką wiadomość po ponad dwóch tygodniach oczekiwania na przesyłkę z USA.Undeliverable - Order exceeds size limit.Co robić w tym przypadku? Sprzedawca mówi że zostanie przyznany mi pełny zwrot, ale czy na pewno automaty...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 122 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! usługa wysyłki z USA

Ponieważ obecnie zawieszony jest EMS i global expres, a poaczka idzie drogą morską, chciałam zapytać jaką usługą można wysłać bezpiecznie rzeczy z USA do Polski? Tak by nie czekać 2-3 miesiące na przesyłkę.Kontaktowałam się z firmą alle.kurier, która...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 290 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do USA listem poleconym priorytetowym w dobie pandemii - ktoś próbował?

Witam Jak w temacie: ktoś próbował wysyłać listem poleconym priorytetowym z usługą potwierdzenia odbioru do USA w ostatnim czasie i może potwierdzić, że przesyłki doszły? Póki co Global Express i EMS zawieszony a kurier to za droga sprawa. Zostaje ty...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 239 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania