anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam ,mam problem ze śledzeniem przesyłki w Australii

Witam,mam problem z wysyłka do Australii.5 września wysłałam paczkę i podałam nr przesyłki.RR723925710PL.Kupująca atakuje mnie mailami że droga przesyłki zatrzymała się na Warszawie i dalej nic nie wiadomo.Zależy mi na dobrych komentarzach,ale nie mam pojęcia co dalej.Czy mogę prosić o jakieś rady?

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Witam ,mam problem ze śledzeniem przesyłki w Australii

Witam

 

z tego co doczytałem wysłałaś list poleconym, niestety Australia ma gdzieś wklepywanie informacji z Trackingu. Każdy list z Polski na miejscu w Australi otrzymuje nową eR-kę. Niestety nie jesteś w stanie udowodnić że nie otrzymała przesyłki lub że ją otrzymała dopiero po pisemnej reklamacji na poczcie a trwa to czasami do 120 dni. Wysyłam do Australii i tylko raz coś zgineło.

 

Lepiej wysłac Paczką Pocztową lub jako Global Expres ( 6 dni i jest na miejscu i cenowo dość atrakcyjnie )

 

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Witam ,mam problem ze śledzeniem przesyłki w Australii

Dziękuję:)

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Witam ,mam problem ze śledzeniem przesyłki w Australii

Cos sie zmienilo na Swiecie. Tylko EMS jest wprowadzany w miedzynarodowy system sledzenia przesylek. Sledzenie innych konczy sie na granicy kraju.
**************************************
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Witam ,mam problem ze śledzeniem przesyłki w Australii

Marek...nie tylko EMS jest połączony,listy polecone również mają pełne śledzenie,ale nie do Australii

 

Tutaj jest link http://auspost.com.au/parcels-mail/missing-mail-items.html do formularza,pracownik poczty odpowiada jaki status ma przesyłka.Jednak tej odpowiedzi Ebay i Paypal nie respektują,uznają że odpowiedź administracyjna nie jest dowodem dostarczenia przesyłki.

 

 

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź