anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

List niedostarczony z dani do Polski

Witam wysłałam list proitet do Polski z dani 18 sierpnia i jeszcze do doszło, nie wpisalam mojego adresu nadawcy w liście była jeszcze gotówką zawsze wysyłałam i dochodziło i nie halo żadnego problemu, dzwoniłam do Koluszki do listów niedostarczonych niema go nigdzie izby celnej pocztowej tak samo, na poczty tak samo i każdy mówi że nikt go nie znajdzie bo nie został wysłany poleconym.
Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

List niedostarczony z dani do Polski

Gotowki w listach sie nie wysyla. A jesli to listem wartosciowym. Polecony tez nie pomoze jesli zginie bo odszkodowane jest niewielkie,

 

 

 

**************************************
Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

List niedostarczony z dani do Polski

jesli masz potwierdzenie wysłania z numerem R-ką to zgłoś reklamacje  na poczcie 

 

- jesli przesyłka znikneła w Danii to tam a jesli w PL to tu

 

reklamacje rozpatrzą w 30 dni roboczych  w Polsce

 

Tak to bywa że 5 przesyłek dojdzie bez problemu - a na 6 coś sie stanie (zaleje sie koperta- uszkodzi karton i ktoś zainteresuje sie zawartością )

 

 

w PL kiedyś poczta za zaginioną  Rke  dawała coś do 250 zł a teraz to niewiem...

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

List niedostarczony z dani do Polski

Tylko to jest jeden problem ze Janie mam tego numeru ja wysłałam proitet zwykły, i nikt mi nie morze wytłumaczyć co robią z tymi zwykłymi listami to znaczy że co pne mogą ginąć
Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

List niedostarczony z dani do Polski

Ja wiem ze się nie wysyła, moja wina tylko nie raz nie dwa wysyłałam i nie było problemu, już nigdy więcej tak nie zrobię tylko nie wiem po co są te listy zwykle jeżeli one nie dochodzą. Niech zlikwiduje całkiem jak mają tak ginąć, i każdy mówi nue jest rejestrowany i nie ma go wogle. Chore to dla mnie jest, i nie pojemne, zganiaja na Danie na. A dań i a na Polskę.
Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

List niedostarczony z dani do Polski

Dzień dobry,                                                                                                                                                                                   Tego listu nie znajdziesz ani Ty , ani Poczta. Gdybyś wysłała list polecony to w Polsce zwrócą za zaginięcie listu 10 x koszt wysyłki. Następnym razem rób przelew z konta na konto . Opłata po połowie jakieś 5 eur i odbiorca w Polsce ma na koncie pieniądze za 2 dni. Poza tym odbiorca nie musi mieć 2 kont ; zwykłego i walutowego . Obecnie może mieć jeden rachunek. Wypłata w Polsce tylko w złotych. Teraz masz już świadomość ,że nie należy wysyłać pieniędzy w liście nawet poleconym priorytet  czy tym bardziej wartościowym. Do Koluszek trafiają paczki , listy nieodebrane. Tam są utylizowane lub wystawiane na wewnętrzne aukcje. W tych czasach nie możesz mieć zaufania do żadnej firmy przewozowej ani w Polsce , ani w Europie. Rózni ludzie tam pracują i mają lepkie rączki.                                                                                                                                                                                           Pozdrawiam

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź