oto jak ebay okrada sprzedawców , po edycji..

 

Kupujący kupił u mnie kikadziesiąt przedmiotów, za każdy płacił odzielnie, nie wiem dlaczego bo nie mam ustawionej płatności natychmiastowej, nastepnie poprosił o wysyłkę jedną paczką i zwrot nadpłaty za wysyłkę, logiczne gdyż łączny koszt wysyłki wyszedł 170 EUR! , zwróciłem więc mu 155 EUR, i wysłałem jedną paczką. Następnie napisałem o zwrot prowizji do ebay.pl, JAK WIADOMO BIORĄ 10% OD CENY KOŃCOWEJ I 10% OD KOSZTÓW WYSYŁKI! odpowiedzi były jakże pomocne....

 

Z przykrością poinformowano mnie , że nie mogą przychylić się do mojej prośby o  zwrot prowizji. aby mieć możliwość wysyłki łącznej zakupionych przez użytkownika przedmiotów powinienem ustawić taką opcję w ustawieniach wysyłki.>

 

MAM TAKĄ OPCJĘ USTAWIONĄ!

 

testępnie napisali że bardzo jest im przykro Emotikon: LOL, ale w obecnej sytuacji nie mają możliwości dokonania zwrotu prowizji. 

Zwrotu prowizji udzielają tylko w wyjątkowych sytuacjach, zwykła kradzież wyjątkową sytuacją nie jest...i że  więcej informacji na ten temat mogę znaleźć w linku..

 

widząc moją rozpacz, (ogólnie nie lubię jak mnie okradają.. może jestem wyjątkiem??)

 

napisali że rozumieją  moje rozczarowanie, związane z procedurami ich nastawionego na zysk serwisu.

Jednakże, tak jak już zostałem poinformowany, nie otrzymam  zwrotu prowizji od ceny końcowej.

 byli tym zrozpaczeni i złamani chyba jak ja ...

 

...bo nawet nie przeczytali że chodzi o zwrot od kosztów wysyłki !!!! a nie prowizji od ceny końcowej o której nigdy nie wspomnialem.. 

 

podsumowując, oprócz tego że ebay skroił 10% od ceny końcowej, kolejne 5% wziął paypal. kolejne 5% od ceny końcowej i kosztów wysyłki  pobrał Webinterpreter, 

 

to jeszcze 10% pobrał ebay od 155EUR, ktorych nie otrzymałem!.....

 

nie ma znaczenia że przesłałem potwierdzenie z paypal,z transakcjami potwierdzjaącymi zwrot pieniędzy..kasa jest kasa!!

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

lepiej tak na przyszłośc

 

anulowac  wszystkie "pojednyczne " tranzakcje  i wygenerowac  jedną FAKTURĘ  na WSZYSTKIE PRZEDMIOTY  z ŁACZNA WYSYŁKĄ

 

EBAY  i paypal  NIE OKRADA  jesli sie nie dasz 🙂

 

 

twój zwrot = twoja wola

 

 

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay