nie mogę płacić przez PayPal

ita007
Użytkownik

Witam. Mam problem dotyczący płatności przez paypal. Wchodzę na moje konto, wybieram "wyślij pieniądze", następnie "przedmioty wystawione w ebay, potem "realizacja transakcji w serwisie ebay", następuje przekierowanie na ebaya i w tym momencie cały czas mi wyskakuje: "Nie udało nam się załadować Twojego koszyka. Przejdź do strony Mój eBay, aby przejrzeć swoje ostatnie zakupy i płatności" Nr kodu błędu50054 Inną drogą, tj. "kupione"->"zapłać teraz"->przekierowanie na stronę PayPal też nie da rady, bo żądają ode mnie podania nr karty kredytowej, a ja mam tylko powiązane konto bankowe z kontem PayPal.Próbowałam również zapłacić za towar bezpośrednio z konta paypal,ale w momencie wyboru tej opcji wyskoczyły następujące komunikaty ->"Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania polecenia zapłać za przedmioty z serwisu eBay." ''Nie znaleziono żadnych przedmiotów wymagających zapłaty w tym momencie".

Pokaż cały temat
aeluri13
Użytkownik

Miałam ten sam okrutny problem, który opisany jest na początku. I umordowałam się bardzo, żeby go rozwiązać, a oczywiście odpowiedź jest banalna, ale jak ktoś robi zakupy pierwszy raz, to oczywiście nic nie wie.

Wiec dla tych wszystich, który mają lub będą mieć ten problem i wpadną na ten temat. Piszę odpowiedż - WPŁACILIŚCIE ZA MAŁO PIENIĘDZY na PayPal.

Trzeba brać pod uwagę, że przelicznik walutowy jest wciąż zmienny. I mimo, że ja wpłaciłam za swój przedmiot i tak więcej pieniędzy niż było w aukcju, to już na drugi dzien, było to zamało o 40 groszy. A jeszcze na nastęny już zaduzo o 20 groszy i wtedy spokojnie mogłam bez nerwów zapłacić za niego.

Niby banał, ale żeby na to wpaść zajęło mi cały dzień i nigdzie nie znalazłam przydatnej odpowiedźi. Mądrzejsza o doświadczenia, będe zawsze wpłacać już dużo wiecej niż jest w aukcji :).

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay