Proszę o pomoc. Kupiłam pompę ze stanów, Zaplaciłam tl eile trzeba, Po czym przyszedł mail od sprzda

Wtam

 Kupiłam pompę ze stanów. Zapłaciłam tyle ile trzeba za towar plus wysyłka, Niestety przyszedł mail od sprzedajacego, że  trzeba dopłacić do wysyłki. Napisałam sprzedajacemu, że chce anulowac sprawę. Poprostu mi się to nie opłacało po tak dużej różnicy między 1 a 2 kosztem wysyłki. No i dostałam od ebay takiego o to maila : 

 

screen.jpg

 

Proszę powiedzcie mi co mam zaznaczyc ?  Pamietająć o tym, że już załaciłam za przedmiot. 

 

Pisałam jeszcze do sprzedajacego, ale póki co mi nie odposuje  😞

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

jeśli napisałaś aby anulował sprawe sprzedawca przeslal prośbę o anulowanie transakcji\

 

ja bym najpierw zazadal zwrotu zaplaconej kasy w ramach tej sprawy

 

zaakceptowac czy odpowiedziec nie musisz > jesli zakceptujesz lub nie odpowiesz, sprzedawca bedzie mogl zamknac sprawe i odzyskac pobrana od niego prowizje

 

tak czy owak ebay nie zezwala sprzedawcom na domaganie sie doplat po zakupie wiec sprzedwca ewidentnie dal ciala bo nie ustawil wlasciwie wysylki / kosztu albo probuje naciagac

 

tu masz opis jak ten proces wyglada ze strony sprzedawcy http://pages.ebay.pl/help/sell/cancel-transaction-process.html

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay