Tłumaczenia
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

proszę o przetłumaczenie

Technische Details: * inklusive Sportwagenaufsatz * inklusive Tragewanne * leichtes Aluminiumgestell * Verdeck mit Magnet-Sichtfenster * Sportwagenaufsatz leicht umsetzbar * Schiebergriffe höhenverstellbar * Federung wirkt direkt unter dem Sportwagen...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 18 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PL=============>DE

Witam, mam prośbę o przetłumaczenie tekstu: Jeśli nie sprzedasz samochodu na aukcji to chętnie kupię go za.... Gwarantuje odbiór auta w ciągu 2-3 dni. Czy mogę prosić o większą ilość zdjęć? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Tłumaczenie niemiecko -polskie

chciałem cos zakupic u obywatela Niemiec wyskakuje komunikat który to utródnia a niewiem o co chodzi POMOŻCIE OTO TEKS Um Mitgliedskonten zu schützen, beschränken wir die Anzahl der möglichen Gebote und Käufe für einzelne Mitglieder. Diese Beschränku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 221 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polski / Angielski

Marku przetłumacz mi z polskiego na angielski. Z góry dzięki Nie odebrałeś mojej przesyłki, przesyłka została zwrócona do mnie, nie ma z Tobą żadnego kontaktu, dlatego zwracam pieniądze

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 66 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Z angielskiego na polski.

Mniej więcej wiem co to znaczy, ale chciałbym się dokładnie upewnić. sorry for got to say, that is including online tracking and signature required service. Dzięki.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 62 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Z polskiego na angielski proszę

Otrzymałam przesykę z Exorex Loton bez kremu. Czy cena dotyczyła kompletu exorex loton i exorex krem czy tylko lotonu. Dziękuję

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 46 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polski / Angielski bardzo proszę

Witaj Marku, ponieważ będę składał pierwszą w życiu reklamację, proszę Cię abyś opisał mi krótko ten przedmiot po angielsku np. folia z ramką do depilatorów,zapakowana w blister, tekturowe opakowanie w kolorze białym, firma Philips coś w tym rodzaju ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 44 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

polski/ang tłumaczenie

witam. chciałbym napisać wiadomość do sprzedawcy "wciąż przesyłka nie dotarła do mnie. czekam ponad 3 tyg"

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 58 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Angielski / Polski

Proszę o przetłumaczenie z angielskiego na polski. Dzięki DHL failed to collect your parcel today. However, I have complained and they are collecting it tomorrow (Friday) The tracking number is correct, but it will not become active until DHL collect...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 224 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Angielski / Polski

Bardzo prosze o przetłumaczenie z angielskiego na polski, bo jak zwykle bzdury z translatora wychodzą. Dzięki serdecznie. I will arrange for DHL to ship these.