anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kontakt mailowy z ebay.com - czy możliwy?

Czy istnieje adres mailowy na amerykańskiej obsługi kienta?



Zgłosiłem się z moim problem do obsługi ebay.pl, odpowiedzili



.zgłoś się Pan do ebay.com - my nic nie możemy podając link do pytań i numerów telefonów.



Nie czyje się na siłach aby dzwonić do nich, wolałbym napsiać maila.



Czy istnieje adres mailowy, pod który mogę napsisać i liczyć na odpoweidź?



Pozdrawiam


Piotrek



Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

Kontakt mailowy z ebay.com - czy możliwy?

spróbuj tutaj https://signin.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?SignIn&ru=http%3A%2F%2Focs.ebay.com%2Fws%2FeBayISAPI.dll%3FContactCS%26contactcsresultspage%3Dfalse%26from_ocs%3D1%26cu_clicked%3D1%26sid%3D5196097953

Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Kontakt mailowy z ebay.com - czy możliwy?

Olaboga 🙂


Dzięki za chęci.



Ten link to normalny customer support czyli mogę właśnie zadzwonić a nie napisać maila.



Czy ktoś ma jakiś pomysł, przecież to nie możliwe, aby nie można było napisać maila 😕



Piotrek

Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Kontakt mailowy z ebay.com - czy możliwy?

Witam,



Jest sposób, napisz emaila całkowicie po angielsku dając do zrozumienia, że chodzi Ci o sprawę związaną z eBay.com i wyślij go normalnie do polskiej obsługi klienta, powinni go przekierowac do stanów, ale nie ma gwarancji.



pozdr.

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Kontakt mailowy z ebay.com - czy możliwy?

czyli nadal "nie da się" 🙂


 


Ja nie mogę tego pojąć, jak to może nie być adresów mailowych  w " .com" 🙂 no i dlaczego polski help desk nie może pomóć w takij prostej sprawie jak kontakt do ebay.com skoro sami mi napisali "nie możemy nic zrobić, proszę kontaktować się ebay.com 🙂 Tylko jak mam się kontaktować 🙂


 


 

Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Kontakt mailowy z ebay.com - czy możliwy?

da sie powniewaz formularz kontaktowy na ebay.pl czy na ebay.com czy jeszcze na innym ebayu to nic innego tylko formularz do wysylania wiadomosci mailowych i na zadnym ebaya nie znajdziesz zadnego adresu mailowego jako takiego


 


na ebay.com oprocz formy pisanej masz jeszcze zdaje sie do wyboru telefon lub chat - przynajmniej kiedys tak bylo

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Kontakt mailowy z ebay.com - czy możliwy?

Napisać jakieś pytanie do obsługi eBay przy użyciu formularza, a następnie wysyłać wiadomości na adres, z którego przyjdzie odpowiedź.



Nie podam go, bo skoro go ukryli to znaczy, że mają ku temu powód (pewnie boją się spamu albo chamskich e-kartek żeby się udławili świąteczną baraniną, he, he).



W każdym razie, ja napisałem do nich tak z prośbą o wykasowanie łamiącego zasady serwisu komentarza. Jak widać - skutecznie (chociaż nie bezproblemowo).



Spróbuj w ten sposób. Mi się udało/je.


🙂

Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Kontakt mailowy z ebay.com - czy możliwy?

Panowie, nie chcę robić z siebie głupka więc opiszę dokładnie moje rozterki z tym kontaktem mailowym.


 


Odpowiadacie mi oczywiste sprawy za co serdecznie dziękuję, ale uwierzcie gdyby to było takie proste jak mówice nikomu bym głowy nie zawaracał durnymi pytaniami 🙂


 


Dla mnie to jest oczywiste, że wchodzę w podany i ogólno dostępny formularz kontaktowy ----> wybieram temat problemu ------> i jeśłi nie ma odpwoiedzi na moje pytanie to zazwyczaj jest "napisz do nas"i tak mają wszystkie portale w tym rodzime alledrogo. ale na ebay.com jest odwrotnie. Przyzyczaiłem się, że hameryka jest innym światem ale w tym wypadku nie widzę logicznego wyjaśnienia dlaczego wolą zatrudniać telefoniczny helpdesk zamiast odpowiadać na maile.


 


"slupczanin" Twój pomysł wydaje się rozsądny, ale jest ostatecznością.


 


nadal mnie to dziwi dlaczego nie ma ogólno dostępnego kontaktu mailowego.


 


No nic jak nic nie znajdę dalej to bede dzwonił 😞


 


ps. zanim nasisałem na tym (polskim forum) przeszukałem całego googla i pytałem chucka norisa i nie wnieśli nic nowego 🙂


 


Zobaczcie sami n ten ogólno dostępny formularz nie ma tam możliwości napisania maila.

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Kontakt mailowy z ebay.com - czy możliwy?

Dlatego musiałem kombinować i odkryłem, że można pisać na maila, z którego przychodzi odpowiedź po wysłaniu formularza.



Odpowiednio dobierzesz temat i sobie już przeforwardują. Co prawda czasami czeka się dłużej, ale odpisują.



Dlatego takie właśnie wyjście wydaje mi się dla Ciebie optymalne, spróbuj 🙂

Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź