Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

kupujący otwarł sprawę po ponad miesiącu od wysłania - uszkodzenie towaru

Witajcie, sprzedałem przedmiot na ebay.es w dniu 13-12-2016 a następnie wysłałem go 16-12-2016 jednak od tamtej pory zero kontaktu ze strony kupującego. który nie wystawił mi także komentarza. Dziś dostaję wiadomośc z paypal o otworzeniu przez kupują...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 342 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! ebay co uk limity - jak jest naprawde

Witam. Szukalem i znalazlem kilkanascie czesto sprzecznych informacji. Jak to jest z tym limitem. Z jednej strony pisza Ci ze nie mozna sprzedawac wogóle za granice przed 90 dniami i 50 feedbackami. Ja zalozylem konto kilka tyg temu, i moglem sprzeda...

Jak zrobić jedną aukcję z opcją wyboru rozmiarów i różnymi cenami w zależności od rozmiaru?

Witam!Chcę wystawić towar na ebay.de. Chciałbym zrobić jedną aukcję, na której miałoby być kilkanaście rozmiarów oferowanego towaru i wzależności od rozmiaru różne ceny.Jak to zrobić na niemieckim eBay?

Awatar użytkownika autor Nie dotyczy
  • 412 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opłata od ceny końcowej ebay.com

Witam,zaczynam sprzedaż ne ebay.com i jestem niemiło zaskoczony że naliczyli mi od ceny końcowej aż 11,68 zł od aukcji http://www.ebay.com/itm/272547613888?rd=1&item=272547613888&viewitem=&vxp=mtr szukam w dokumentacji ebaya jaki procent od sprzedazy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 193 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kupuje, płaci, anuluje, kupuje, płaci, anuluje...?? izraelita na ebay.de

Witam, kupujący z Izraela na ebay.de złożył u mnie wczoraj zamówienie na 2 przedmioty, zapłacił po czym poprosił o jego anulowanie. Bez słowa pytania "dlaczego?" zgodziłem się. Po anulowaniu, może nie minęło 20 minut jak złożył kolejne zamówienie na ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 183 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay.de , a sprzedaż na ebay.fr i ebay.it

Witajcie, Moje konto zarejestrowane jest niemieckim ebay. Chciałbym sprzedawać swoje produkty na ebay.it oraz ebay.fr i tutaj pojawiają się pytania : - Zalogować sie na np. ebay.fr z nimieckiego konta i wystawiać aukcje po francusku ? - czy aukcje be...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 415 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

"spory nierozwiązane przez sprzedawcę" odwołanie się od decyzji ebay

WitamW grudniu zrealizowałem kilkanaście przesyłek do niemiec. Problem w tym, że Poczta Polska coś zchrzaniła i nie było możliwości śledzenia a przesyłki zostały zwróćone do mnie po 2-3 tygodniach. Problem w tym, że dwóch kupujących otworzyło spór i ...

Opoznione przesylki swiateczne w USA docieraja dopiero w styczniu

Paypal sciagnal 20 grudnia z mojego konta 45 usd, poniewaz kupujaca otworzyla roszczenie o nieotrzymanie przedmiotu (mimo ze byla to przesylka polecona, ebay nie uwzglednil moich wyjasnien).4 stycznia kupujaca napisala ze opozniona przesylka dotarla ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 707 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Wiarygodny kupujący nie zwraca towaru.

Witam, jestem dość początkującym sprzedającym i licząc, że zwiększę swoją wiarygodność (zwiększając jednocześnie sprzedaż), ustawiłem możliwość zwrotu dla kupujących. I nie miałem do tej pory problemu z tymi zwrotami, aż do niedawna jeden kupujący (1...

Rozwiązane! Konto firma czy prywatny sprzedawca

Witam, na forum dowiedzialem sie że mozna w dowolnym momencie przejść z konta prywatnego sprzedawcy na konto firmowe (bez posiadania REGONU bo NIP mam) Podstawowe pytanieCzy w ogole sie opłaca?jakie są różnice? zalety i wady?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1714 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Listy polecone do USA

Ile czasu najdłużej może iść list polecony do USA ? Wysłałem kilka równe trzy tygodnie temu i do dzisiaj żaden nie doszedł do adresata . Z mojego doświadczenia najdłużej list polecony wysłany na początku listopada szedł do USA 21 dni . Ile może iść n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1164 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Masowa zmiana PayPala na aukcjach

Czy wie ktoś w jaki sposób zmienić Paypala na ebay.co.uk masowo we wielu aukcjach na raz? Wiem, że da się to zrobić ale w tej chwili nie mogę dojść do tego jak. pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 253 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 1 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań