Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Ebay zablokowal mi konto ;-(

Czy moge starac sie o odblokowanie konta . wyjasnic sprawe .Niektorzy ludzi mnie oszukalo . Dostalo paczke a twierdzili ze nie dostali . Hermes courier potwierdzil dostarczenie paczek .Albo dostawali paczke a nie zamykali request .Jeden z towarow dos...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 208 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay pl dla idiotów

załozyłam kilka dni nowe konto na ebay pl, okrojony formularz do wystawiania aukcji nie pozwala praktycznie sprzedawać inaczej niż bezpłatna wysyłka, to jest po prostu skandal żadnych narzędzi ....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 132 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nie mogę wystawić aukcji

witam ,od dziś nie mogę wystawic aucji, taki komunikat mi sie wyswietla: A payment method has to be set up so you can continue to sell on eBayWe noticed that you don't have a payment method set up with your eBay account. As soon as you take care of t...

Faktura na przedmiot zakupiony od sprzedawcy z Chin

Witam, chce kupić jedeną rolkę folii do oklejania karoserii samochoduNatomiast potrzebuje koniecznie faktury (paragon nie wchodzi w grę) Czy ma ktoś doświadczenie w tym temacie?Czy wystarczy jak napisze do chiczyka 'i need invoice to purhased items" ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 632 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kryterium sprzedaży w Niemczech itd.

Witajcie handlarze! Przeczytałem sporo tematów, ale niestety nie na wszystkie pytania znalazłem pytania. 1. Ostatnio w pewnym temacie została wspomniana kwestia zniesienia ilości komentarzy potrzebnych do wystawiania aukcji na zagranicznym ebayu, roz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 103 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Bal idioty

Może coś doradzicie, wklejam moją treść prośby do supportu ebay: Klientka kupiła ode mnie na 2 aukcjach 3 przedmioty, zapłaciła paypal za jedną aukcję (Droższą) po czym napisała do mnie żebym zwrócił jej płatność i wystawił jej żądanie zapłaty za wsz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 234 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polski support jeszcze jest?

Hej,koleś wystawił dwie opinie, jedna negatywną drugą neutralną. Negatywna, za to że 8 razy się ze mną skontaktował i ani razu nie otrzymał odpowiedzi (nigdy nie dostałem od niego wiadomości), neutrala, za długi czas na przesyłkę (przesyłka dotarła w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 837 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do USA

Witam, Na wstępie napisze, że pierwszy raz wysyłam coś* za granice kraju i jestem totalnym laikiem w temacie.Otóż, sprzedałem deskę snowboard'ową do USA.Myślę, ze najlepszą opcją będzie wysyłka Pocztą Polską. *Co powinienem wiedzieć Panie i Panowie?*...

Handel za granicą.Początkujący

WITAMZ góry przepraszam,że pewnie poruszam ponownie temat,ale pierwszy raz zaczynam przygodę z ebayem.Na początek powiem o co mi chodzi.A więc przez jakiś czas prowadziłem sprzedaż przez allegro i chciałbym teraz sprzedawać produkty na kraje UE.Niest...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 11276 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niewidoczne aukcje na ebay.de mam inny problem

Witam! Od pewnego czasu zauważyłem, ze klienci przez wyszukiwarkę ebay nie mogą wyszukać moich aukcji na ebay.de. Nawet jak przepisują wszystkie słowa kluczowe. Nie wiem czym to jest spowodowane? Może mi ktoś pomoc? Sprzedaje juz od kilku lat na ebay...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 109 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania