Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Powiniem to wioedzieć ale nie wiem. Pomoże ktoś ?

Macie hipotetycznie 30 stron wystawionych aukcji. Szukacie na swojej stronie gdzie macie 2000 przedmiotów jednego predmiotu. Znacie nazwę numer katalogowy. Tak jak na aukcji.Jak znajdujecie pojedynczą aukcję wśród 2000 aukcji. Nie mam tyle mam dużo m...

Kupujący nie chce odesłać towaru i brak z nim kontaktu

Hey.Mam problem. 26 marca sprzedalem dosyć drogi przedmiot. Doszedł po tygodniu, a po dwoch dniach od otrzymania, po mojej prośbie, aby kupujący dał mi znać, czy wszystko ok, odpisał, że przedmiot przyszedł uszkodzony, co potwierdzil zdjęciami. Zdarz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 231 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z kupującym i chęć zwrócenia przez niego przedmiotu.

Hej,zacznijmy od tego, że choć posiadam długo konto na Ebay to korzystałem z niego prawie wyłącznie do zakupów za granicą, sprzedaż zdarzała mi się bardzo rzadko. Ostatnio jednak postanowiłem sprzedać swój rower. Był on dosyć dobrej klasy, a co za ty...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 147 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay wyłącza treści aktywne ?

Witam, na moich aukcjach wyświetla mi się komunikat:"In June 2017 eBay will turn off all active content in listings.Make sure your item looks good with active content turned off by previewing it now.(This will not impact how others see your listings)...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 462 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay ukradł mi 275 zł

nie mam już sił na tych kretynów z Australii,to już kolejny raz,nie znam gorszego serwisu.Kupujący przyznał że otrzymał towar i nie zamknął sporu

LX907022447PL_3.JPG LX907022447PL.JPG LX907022447PL_1.JPG LX907022447PL_2.JPG
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 385 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Spółka w Niemczech

Generalnie ja uciekam z allegro, prowadziłem tam sklep i to porażka. Prowizje mnie zjadają a marże mam głodową. Chce wejść na ebay.de. Generalnie Niemiec kupi od Niemca , z konta .pl ciężko się sprzedaje. Zresztą rynek niemiecki to potęga gospodarcza...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 191 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wystawienie - wznowienie na ebay de.

Spoiler (wyróżnij, aby przeczytać)Witamnie migę wznowic aukcji na ebay de pojawia mi się komunikat ( wznowienie )(Nazwa cechy produktu (.) Jest zbyt krótki. Zwiększenie liczby znaków do co najmniej 1 znak i spróbuj ponownie.)sa zdjęcia opisy wszystko...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 175 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.de - minimalna ilośc zakupionych przedmiotów

Witam wszystkich, Nurtuje mnie ostatnio kwestia wystawienia przedmiotu. Chciałbym wystawić przedmiot oraz wprowadzić go w tryb 'sofort kaufen' - kup teraz. Nie chciałbym jednak aby moje przedmioty były kupowane w ilości poniżej 10 sztuk. Czy jest moż...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 221 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dodatkowe opcje w przedmiocie aukcji

Witam, Chciał bym urozmaicić moje aukcje o dodatkowe opcje jak kolor, wersja z pudełkiem lub bez. Tego typu dodatkowe warianty. Oczywiście po różnych wartościach cenowych. Gdzie te opcje się przede mną "ukryły", ponieważ moje oko ich nie widzi  Pozd...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 185 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nie moge wystawic przedmiotu na ebay

za kazdym razem ukazuje mi sie ta informacja It looks like you've reached the number of items and amount you can list. You can list up to 0 items and £0.00 in total sales this month. Request to list more

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 226 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem z "zasadami dotyczącymi zwrotów"

Witam,Próbowałem znaleźć odpowiedź na temat zwrotów lecz dokładnie nie jest to opisane. Prowadzę sprzedaż w Wielkiej Brytani i moje pytanie brzmi:Czy proces zwrotu produktu i zwrotu pieniędzy musi być prowadzony poprzez "sytem eBay" czy może być prze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 195 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Kupujący zmienił zdanie 2 dni po wysyłce

Witam serdecznie, Sprawa wygląda następująco. Kupujący z Niemiec zakupił przedmiot wart ponad 600 zł. Przedmiot po kilku dniach wysłałem, po czym po 2 dniach kupujący informuje eBay, że zmienił zdanie i skopiował żywcem niemieckie akty prawne :). Aut...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1073 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.de czyli zgaduj zgadula - problem

Witam.Prowadzimy sprzedaż na Ebay.de i istatnio pojawił się problem. Przy próbie zmiany modelu płatności za produkt wywala błędem. Zmiana dotyczy tego że z opcji Paypal oraz pobrania, wyłączamy paypal i chcemy zostawić samo pobranie. Sęk w tym że prz...

essres.jpg
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 267 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań