Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Kto ponosi koszty przesyłki zwrotnej po odesłaniu przedmiotu?

Witam, mam takie proste pytanie mianowicie kupujący ze Stanów Zjednoczonych zwrócił mi przedmiot który ode mnie kupił i teraz chce żebym mu zwrócił koszt przesyłki zwrotnej. Ma on takie prawo, że żąda on ode mnie kosztów przesyłki zwrotnej które on m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 445 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Koszty i zwroty

Witam wszystkich, za racji, że dopiero zaczynam sprzedaż na eBay mam kilka pytań. Forum jest na tak duże, że cieżko znaleźć odpowiedź na swoje pytanie, dlatego też utworzyłem post. Chodzi mi głównie o koszty sprzedaży. Otóż niektórzy, że prowizja, o ...

Wysyłanie drogiego produktu za granice

Witam, Jestem początkującym sprzedawcą na ebay.pl i wyczytałem że często dochodzi do sporów między klientami i paypal zamraża środki. Czesto środki są wysyłane z powrotem do klientów z byle jakiego powodu. Z tego co czytam w różnych postach oznacza ż...

Kupujący zwraca towar (Etykietka zwrotna)

Dzień dobry, kupujący chce zwrócić towar który ode mnie kupił zgodziłem się na zwrot pieniędzy i kupujący odeśle mi towar, jednak kompletnie nie wiem o co tutaj chodzi skąd mam wziąść jakąś etykietkę i numer przesyłki? Czy to musi być etykietka przew...

1.JPG
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2019 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nieuczciwa konkurencja na Ebayu

Dzień dobry.Mam problem z nieuczciwą konkurencją na Ebayu. Prowdzadzę działalność, płacę zus, podatki itd. niestety ktoś z PL sprzedaje taki sam towar co ja (przeważnie taniej), sciąga niekiedy tytuły aukcji ode mnie i wiem, że nie prowadzi działalno...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 269 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na ebay.de przez polską firmę ale wysyłka z niemiec wraz z niemieckim adresem do zwrotów

Witam, W jaki sposób Ebay.de umożliwia obsługę sprzedaży w takiej właśnie konfiguracji - polska firma wysyła zamówienia z Niemiec, posiada niemiecki adres do zwrotów, obsługa klienta, , numer telefonu, opisy - wszystko po niemiecku. Czy daje to możli...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2220 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Mam konto na ebay uk kiedyś sprzedałam jedną rzecz i było wszystko dobrze

Mam konto na ebay uk kiedyś sprzedałam jedną rzecz i było wszystko dobrze po dwóch latach chciałam znów coś sprzedać i okazuje mi się komunikat że jest coś nie tak z Pay Pal i żeby się z nimi skontaktować napisałam do nich ale nie dostałam żadnej odp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 277 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż tabletu do Stanów

Witam ! Jak bezpiecznie wysłać tablet do Stanów o wartości 2200 zł? Jaką firmą wysłać najbezpieczniej? Czy do paczki mam dołączyć deklarację celną i jak ją poprawnie wypełnić - czy mam zaznaczyć opcję podarunek czy towar handlowy? Z góry dziękuję za ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 121 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż zagranicę

Witam, Planuje otworzyć konto firmowe i sprzedawać produkty na ebay.com. Wiem, że w przypadku kont prywatnych potrzebne jest zdobycie 10 komentarzy i odczekania 90 dni aby móc sprzedawać zagranicę. Czy taka sama zasada obowiązuje odnośnie do kont fir...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 238 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Założenie nowego konta/sklepu na ebay.de oraz uk.co - pomoc

Witam, chciałbym w firmie założyć 2 nowe konta na ebay.de oraz co.uk wraz ze sklepem ebay. Chciałbym się dopytać osób bardziej obeznanych w tym temacie, jakich informacji potrzebuje ze swojej strony aby dopasować to pod standardy ebay. Jakich dodatow...

Zwrot pieniędzy za zakup na mojej aukcji

Dzień dobry, Chcę kupującemu oddać pieniądze przez PayPal i odstąpić od umowy ponieważ klient zaczyna mi "podskakiwać" że nie może poczekać jeszcze paru dni. Chociaż na aukcji pisze 14 dni termin dostawy -- wszyscy to rozumieją ale widocznie nie ten ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 197 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż ciągła, ZUS, założenie działalności, waluta rozliczeniowa.

Witam, od ponad roku sprzedaję rzeczy na eBayu, nie są to kwoty oszałamiające, w ciągu miesiąca dorabiam mniej więcej pół swojej pensji sprzedając około 10 rzeczy. W jednym miesiącu tych przedmiotów jest 12, w innym 8, kręci się to gdzieś przy liczbi...

problem z wyświetlaniem aukcji ebay.de

Witam, mam problem z wyświetlaniem aukcji, moje aukcje jakiś czas temu były na pierwszych stronach u góry, teraz ledwo co mogę je znaleść na ostatnich, czy wie ktoś może w czym leży problem? kontaktowałem się z ebay powiedzieli że jest wszystko dobrz...

sledzenie przesylek Australia

tak jak w temacieczy jest mozliwosc sledzenia przesylek do Australiinne trackingi nic nie pokazuja a na ich stronie jest tylko:http://auspost.com.au/track/czyli za malo cyferekThx

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3262 Wyświetlenia
  • 13 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozliczenie podatku VAT w przypadku sprzedaży międzynardowej

WitamChciałbym zapytać o kwestie naliczania podatku VAT.Zamierzam z konta firmowego sprzedawać usługi elektroniczne a w związku z tym, że tego typu usługę należy opodatkować w kraju nabywcy chciałbym zapytać czy na platformie ebay jest możliwość aby ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 189 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania