Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Jak sprzedawać na zagranicznym ebay.com - potrzebuję porady

Witam, Chciałabym rozpocząć swoją sprzedaż na zagranicznym portalu ebay.com Zarejestrowałam konto, powiązałam go również z PayPalem. Jak dotychczas wystawiłam kilkanaście aukcji ale oglądalność i zapytania są znikome.. Pytanie tu do zaawansowanych sp...

Zagraniczny ebay sprzedarz , a odspowidzi na PL :(

Witam, dlaczego jak sprzedaję na zagranicznym eBay`u i mam odpowiedzieć na pytanie potencjalnego kupującego wpindala mi sie polski ebay do odpoweidzi??? **bleep** mnie to!!! Nie chcę mieć z polskim ebayem nic wspólnego !!!!!!!!!!!!! D L A C Z E G O u...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 263 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozpoczęcie sprzedaży na ebay.co.uk pytania

Witam na alledrogo dłuższy czas sprzedaję oświetlenie samochodowe głównie nowe jednak przez ich politykę próbuję przejść na inny rynek jak ebay.co.uk.Założyłem konto wystawiłem parę aukcji i mam prośbę o sprawdzenie ich poprawności. Lampy są skierowa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 333 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupowanie na ebay z zagranicy,przewalutowywanie i pay pal

Witam.Mam 3 pytania1. Czy jeśli kupię przedmiot z Hong kongu to w czasie zapłaty zostanie pobrany vat czy jest podany odrazu po przeliczeniu jak wejdę w aukcję na polskiej stronie? Jeśli zadna z tych opcji to kiedy będę musiał zapłacić ten vat?2. Chc...

Sprzedaż a wystawienie faktury

Witam! Od niedawna prowadzę własn działalność gospodarczą, jestem czynnym podatnikiem Vat. Do USA i Chin sprzedaję wyroby jubilerskie. Potrzebuję faktur, sprzedaję towar osobom fizycznym, które nie posiadają NIPu. Po zakończonej sprzedaży na Ebayu do...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 265 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Promocja aukcji.

Hej wszystkim!  Zaczynamy sprzedaży na Ebay.pl, a jak wiadomo, żeby móc wystawiać produkty na zagranicznych rynkach, trzeba uzbierać 10 pozytywnych komentarzy i odczekać 90 dni. Pytanie moje jest takie czy istnieją jakieś kanały promocji aukcji płat...

Ebay niemiecki a terminy zwrotu towaru

Witam , chciałbym aby ktoś sprecyzował terminy w jakich klienci z niemiec mogą zwracać towar bo nie mogę o tym doczytać.Klient może do 30 dni zwrócić towar? Ale co przez to się rozumie? Jest to 30 dni od daty zakupu? jeżeli zgłosi sprawę na ebay o zw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 987 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący z 0 ilością komentarzy, z Kolumbii

Hej, sprzedałem pewien przedmiot, bardzo sie ucieszyłem az zobaczyłem kto kupił, kupującym jest człowiek z Kolumbii, z zerową ilościa komentarzy i kontem założonym w 2018 roku od razu zapłacił przez Paypall-a, koszt wysyłki nie jest problemem bo to n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 273 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Lista krajów obsługujących śledzenie listów poleconych z Polski

Witam,Mam pytanie czy dysponuje ktoś aktualną listą krajów gdzie listy prioretytowe/polecone z Polski są rejestrowane i możliwy jest pogląd na stronie poczty danego kraju. Wiem, że USA i Australia nie monitoirują poleconych. A jak jest z resztą? Z gó...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 312 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na ebay.de z polskiego konta

Witam, Chciałbym zacząć handlować z polskiego konta założonego na ebay.pl na ebay.de Wiadomo, że jest blokada 10 pozytywnych opinii + 90dni od ostatniej sprzedaży. W związku z tym mam pytania: 1) Czy wystarczy mieć 1 sprzedaż i 9 zakupów żeby móc po ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 56541 Wyświetlenia
  • 34 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Łączny koszt dostawy

Witam, Od pewnego czasu próbuję rozgryźć co jest nie tak ustawione moich warunkach dostawy. Mianowicie jeżeli kupujący chce dokonać zakupu na więcej niż jednej aukcji to koszty dostawy sumują się zamiast uwzględnić najdroższy koszt przesyłki (tak jak...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 950 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Widoczność wystawionych aukcji w zależności od ebey'a

Witam serdecznie, Powoli przymierzam się do tego, żeby zacząć sprzedawać na ebayu choć jak wiadomo w Polsce jest to dosyć kiepsko rozwinięte i mało popularne. Dlatego też chciałbym przynajmniej wystawić coś na .de, .co.uk oraz .com. Towarem będzie rz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 630 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Konto eBay.pl a konto eBay.co.uk

WitamNiedawno załozyłem konto ebay.pl i zamierzam wskoczyc na ebay.co.uk i tutaj jest moje pytanie. Czy przechodząc na UK czy moge nadal sprzedawać na rynku polski? W sensie czy bede w stanie wystawiac aukcje w języku polskim na ebay.pl a w języku an...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 692 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań