Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Wysyłka Chiny

Witamprosze podpowiedziec wysłka do Chin ok 5 kg czymdziekuje - pozdrawiam oraz deklaracje celne jak to wygląda

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 140 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie na cito

Mam problem z wystawieniem przedmiotu a także z ponowym wystawieniem aukcji, która się zakończyła. Wyskakuje komunikatEs scheint ein Problem mit diesem Angebot zu geben.Zauważyliśmy, że nie masz ustawionej formy płatności dla swojego konta eBay. Gdy ...

Problem ze sprzedażą

Witam. Jestem zarejestrowana na ebay.de. Wystawiłam tam kilka przedmiotów. Niestety okazało się, że jeśli ktoś by chciał kupić mój przedmiot i wybioera opcje PayPal wyskakuję mu taki komunikat: Co ciekawe poprosiłam koleżankę z zagranicy by coś u mni...

konto.jpg
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 166 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Krok po kroku - Jak sprzedawać i wyceniać przesyłkę z Polski za granicę?

Witam Szanowną Społeczność eBay, Chciałbym was prosić o pomoc gdyż chciałbym rozpoczą swą przygodę z handlem zgagranicznym poprzez eBay. Absolutnie nie planuję sprzedawać jakichś hurtowych iliości, raczej okazjonalna sprzedaż.Proszę powiedzcie, jak o...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 305 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czuję niesmak

Konkurencja z ebay.de zgłosiła moją aukcję jako podróbkę podszywając się pod reprezenta danej marki.Ebay usunął aukcje pomimo że nic nie wskazywało na podróbkę,nie mam i nie miałem żadnego negatywa.Nawet cena była taka jak innych oryginałów.Ebay umie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 330 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Obniżenie standardów sprzedaży i blokada na ebay.com

WitamMam ograniczona sprzedaz na ebay.com- opóxniona wysyłkaAle dostałam informacje że na ebay.de i ebay.co.uk moge sprzedawać bez rpoblemuMimi wystawiania aukcji bezposrednio z tych serwisów dalej pojawia sie komunikat o blokadzieZ customerhelp cały...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 174 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie mogę wystawiać nowych przedmiotów nałożony limit

Dzień dobry, miał ktoś z was może taki problem jak na poniższym zdjęciu, dotyczy to wszystkich serwisów także, to samo mi się wyświetla na .de .com .co.uk no i pl Wystarczy pobrać lub prawym przyciskiem myszy nacisnąć "pokaż obraz" i będzie duża roźd...

EBAY.JPG
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 227 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Firma niemiecka, adres niemiecki, adres zwrotów niemiecki, wysyłka z Polski.

Witam. Jestem producentem, a zarazem sprzedającym detalnicznie na terenie całej Polski. Noszę się z zamiaraem zwiększenia swojego zbytu, więc chciałbym rozpocząć sprzedaż na portalu jakim jest ebay i amazon. Obecnie firma produkująca jest zarejstrowa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1185 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy może być na stronie aukcji facebook

Jak w temacie. Czy na stronie wystawionego przedmiotu można dodać link do facebooka i zachęcać do odwiedzania swojej strony.Czy to zgodne z regulaminem. Czy w mailu informującym o wysłaniu przedmiotu można też jak w temacie.Dziękuję za odpowiedzi i p...

Kupujący z USA.

Kupujący z USA twierdzi że nie otrzymał przesyłki.Mam jej numer.Przesyłka utknęła gdzieś na poczcie w Stanach. Kupujący domaga się zwrotu poniesionych kosztów.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 496 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Menadżer promocji cenowej problem po ostatnich zmianach

Witam, Zaginąłem w akcji  Mam mały sklep ebay.pl. Do niedawna w menadżerze promocji cenowych robiłem promocję rabatową i wybierałem aukcje które chciałem, bez względu w którym serwisie miałem aukcje wystawione były dostępne do wyboru. Czasem coś tam...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 471 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Powiadomienia sms

Czy istnieje sposób na dostawanie smssem powiadomień o pojawieniu się wybranych tytułach aukcji? I jeśli tak to jak długo po pojawieniu się danej aukcji dojdzie mi powiadomienie SMS?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 227 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak sprzedawać na zagranicznym ebay.com - potrzebuję porady

Witam, Chciałabym rozpocząć swoją sprzedaż na zagranicznym portalu ebay.com Zarejestrowałam konto, powiązałam go również z PayPalem. Jak dotychczas wystawiłam kilkanaście aukcji ale oglądalność i zapytania są znikome.. Pytanie tu do zaawansowanych sp...