Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Koszty wysyłek a mozliwość wyboru kraju

Witam.Chciałbym zapytać w imieniu kolegi który sprzedaje przez ebay.Jest to firma która sprzedaje na wszystkie kraje.Problem pojawia się przy kosztach wysyłki np na wszelakie wyspy (np majorka czy wyspy kanaryjskie).Wyspy te należą do krajów które ok...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 287 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dyrektywa Dac7

Witam. Sprzedałem kilka drogich przedmiotów z kolekcji na ebay.de. Nie przekroczyłem limitu 30 transakcji, lecz już limit 2 tyś euro bez problemu. I teraz pytanie jest następujące ...mieszkam w Polsce a Polska nie wdrożyła dyrektywy...zatem informacj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 390 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.de - ustawienie kosztów wysyłki wg tabeli (inland)

Witam. Dotyczy ebay.de. Chciałbym skorzystac z opcji ustawienia kosztow wysyłki podanych w tabeli kosztów wg wagi (Meine Versandkostentabellen verwenden). Gdy zaznacze koszty wg tabeli w wysylkach zagranicznych (Internationaler versand) to DZIAŁA, ko...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1159 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

konfiguacja kosztów wysyłki oraz sposobu naliczania opłat - czarna magia

Witajcie. Jestem nowy w serwisie ebay i prawdę mówiąc, nieco nie daję rady. Potrzebuję prostej pomocy, wysyłałem zapytania oraz opis problemu do supportu PL, ale nie do końca chyba się rozumieliśmy. Działamy jako firma na znanym portalu aukcyjnym w P...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1195 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zawieszenie konta

Witam,Założyłem konto e-bay rok temu Kilkakrotnie próbowałem wystawić ogłoszenie ale za każdym razem miałem limit 250pln Napisalem wiec do nich maila o zmianę limitu Limit został zmieniony a już tego samego dnia dostałem wiadomość o weryfikacji Zrobi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 70 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot pieniedzy do klienta

Klient godzinę temu wystąpi o zwrot opłaty. Ja chce zwrócić. Jesteśmy umówieni. Mam środki na koncie bankowym podpiętym pod ebay. Ale po naciśnieciu funkcji" Refund now" pojawia mi sie jedynie pusty,biały miały prostokąt na środku ekranu.Podejrzewam ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 92 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Podwójny VAT

Witam, Właśnie spotkała mnie przykra sprawa..paczka kupiona na ebay w USA VAT zapłacony odrazu przy zakupie, paczka szła dhl do Niemiec potem jakieś przepakowanie i poczta Polska..dzis poszedłem na pocztę odebrać paczkę i musiałem zapłacić 2 raz VAT....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5548 Wyświetlenia
  • 20 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Vat 23% pobierany przez EBAY przy sprzedaży

 Witam, ktoś może wie dlaczego EBAY nalicza 23% podatku przy sprzedaży produktu ? Dodam, że mam konto firmowe na ebay i dodane nip, posiadam również VAT EU.Ebay również przy fakturze miesięcznej dał 23% vat, według mojego księgowego powinno być 0%.

przyklad.jpg
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 129 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Ebay.pl vs de vs uk oraz VAT EU i poza Eu

Dzień dobry. Mam 2 pytania a odpowiedzi które znajduje na forum nie są dla mnie jasne:1. Będę sprzedawać na eBay ubrania. Początkowo na koncie prywatnym, tylko Europa, także UK). Wysyłka z Polski. Czy i jaka jest różnica dla klienta z Niemiec Włoch A...

kontakt z ebay.de w języku polskim

Ma może ktoś z Was e-mail do ebay.de ale do kogoś kto mówi lub pisze po polsku? Kiedyś miałam ale zaginął mi ten e-mail. Była bardzo pomocna Pani która z ebay.de udzielała mi pomocy w języku polskim. Niestety mój niemiecki nie jest na tyle doskonały ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1034 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ElectroG - dyrektywa WEEE w Niemczech

Witam, mam pewien dylemat jeśli chodzi o dyrektywę WEEE w Niemczech. Czy jeśli mamy zarejestrowaną firmę w Polsce i chcemy sprzedać produkt który jest już zarejestrowany w systemie EAR (eletroG) i ma swój numer WEEE to czy musimy rejestrować ten prod...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 147 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zaginiona przesyłka z Francji do Polski

Witam, Kupujący w ramach reklamacji odesłał zakupiony przedmiot bezpośrednio na adres producenta w Polsce który mu podałem. Producent oświadcza że nie otrzymał takiej przesyłki mimo że na francuskiej stronie śledzenia jest informacja że dostarczono. ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 61 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

niektóre aukcje nie są widoczne w wynikach wyszukiwania

Dzień dobry,mam problem gdyż kilka z moich aukcji nie jest widoczna w wynikach wyszukiwania, nawet po numerze. Jednocześnie są widoczne w panelu "aktywne" w menu sprzedawcy. Gdy kliknę "wszystkie przedmioty sprzedającego" z poziomu jakiejkolwiek moje...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 100 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Koszty wysyłki za granice

Witam Mam niemieckie konto eBay i prowadzę sprzedaż lokalną w Niemczech. Uruchomiłem ostatnio sprzedaż zagraniczną i mam problem z kosztami wysyłki. Kiedyś na starym sklepie miałem taką opcję, że klienci z innych krajów kupowali przedmioty a koszty w...

Autorzy z największą liczbą podziękowań