Znowu o prowizjach

Tym razem opis jak ebay dyma sprzedawcow na prowizji od kosztow wyslki. Pomijam ze sama prowizja od kosztow wysylki jest chorym wymyslem jak dalej doic sprzedawce, przeciez ja sprzedaje produkt a nie wysylke to czymu place prowizje od wysylki?

Ale nie o tym tym razem.

- jest aukcja wieloprzedmiotowa - 4 sztuki czegos tam

- kupujacy kupuje jeden produkt

- po jakiejs chwili zatrybil i kupil kolejne 3 sztuki produktu z tej samej aukcji

- to sa juz 2 osobne sprzedaze, jako ze to jeden klient wiec polaczylem te zamowienia i wyslalem fakture z jednym i nie zmienionym kosztem wysylki (nie wazne czy jeden czy 4 produkty koszt wysylki taki sam)

Kupujacy wplacil oczywiscie jeden laczny koszt wysylki, natomiast prowizje od kosztow wysylki ma dwa razy naliczona i od tej aukcji co kupil jeden produkt i od tej co potem kupil 3 produkty. A jak by sobie klikal kazdy produkt osobno to by i tak zaplacil jeden koszy wysylki a ja jak **bleep** 4 prowizje od kosztow wysylki. Oto opis jak zostac wydymanym bez mydla.

PYTAM jaka to prowizja od kosztow wysylki skoro zaplacil jedna laczna wysylke. Aukcje sa polaczone i wyswietlaja sie w jednej ramce.

 

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Znowu o prowizjach

Dokładnie. Jak mnie to ..... jak muszę oddawać zawyżoną wysyłkę. Skoro podaję, że za 2 przedmioty z tej samej aukcji cena jest np $4 + $2 za kolejny przedmiot (np innego koloru), to zawsze policzy $4 + $4. Prowizja policzona, a ja muszę oddać $2 bo kupujący się dopominają.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Znowu o prowizjach

Chaitanya 07:06:22
System will charge the Final Value Fee according to the item price and the postage at which they complete checkout.

As you've added posatge disocunts, it will apply automatically when buyer is making multiuple purchases of same variation. For e.g. if item is t-shirt and colour is variation, discount will apply where buyer purchase 2 for black t-shirt.

That's right. Systekm will not apply disocunts if the purchase is of different variations.

 

Krew siarczysta zalewa......Emotikon: Wściekły

 

 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź