anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie na swiatowym nie widac na ebayu angielskim co zaznaczyc w czym probem

Witam mam kilka pytan, Wczoraj wystawialem kilka aukcji na ebay.co.uk jak wiadomo jest limit wiec udalo mi sie o dziwo wystawic 11 aukcji z grami raczej kolekcjonerskimi.Mam ich o wiele wiecej. Na angielskim ebau ejst wszyskto ok. Jednak z dwa lata temu wystawialem cos na ebay.co.uk i pamietam ze klientami byli ludzie z zupelnie innych krajow tzn hiszpania szwcja i usa. Czy to znacza ze widac go i tak na calym swiecie?. Bo jak mam wlaczony angielski eaby to nie widac aukcji z .com i odwrotnie tak samo. I koleine pytanie . Wyczytalem ze jest auckja na ebay.com do zaznaczenia zeby bylo widac na ebay.co.uk pytanie tylko gdzie bo nie znalazlem takeij opcji lub przeoczylem. Czy jak zakoncza sie aukcje na ebay.co.uk moge wystawiac koleine 10 aukcji? I jak zaznaczyc opcje zeby osoba ktora kupi odemnie 3 rzeczy nie placila 3x za przesylke?

Z gory dzieki

Pozdro

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Wystawianie na swiatowym nie widac na ebayu angielskim co zaznaczyc w czym probem

poczekaj do jutra, czasami zabiera 24 godziny na odswiezenie bazy danych

 

Aby byla widoczna w UK otworz menu na drugiej stronie aukcji podczas modyfikowania lub wystawiania

"Make your listing stand out"

 

 

 

 

Lektura tego watku pomoze odnosnie widocznosci aukcji

 

http://community.ebay.pl/question/Dla-Sprzedawc%C3%B3w/Nie-Wida%C4%87-Mojej/2000000297?&#msg20000007...

 

a tego jak sprzedawac za granica

 

http://community.ebay.pl/t5/Dla-sprzedawc%C3%B3w/jak-wystawi%C4%87-aukcj%C4%99-na-ebay-com/qaq-p/540...

 

Pojawienie sie aukcji w wynikach wyszukiwarki jest uzaleznione od faktu zindeksownia jej w bazie danych. Ebay indeksuje w pewnych interwalach czasowych i czasami moze minac 24 godziny zanim twoja aukcja zostanie znaleziona.

Zanim to nastapi mozesz skonfrontowac wystawienie w “moj ebay” lub znajdujac ja linkiem podanym w momencie wystawiania lub wpisujac jej numer w okienko wyszukiwarki.

 

Aukcje sa widoczne na innym ebay niz ten na ktorym ja wystawiles jesli kupujacy zaznaczy opcje “szukaj na calym ebay” w wyszukiwaniu zaawansowanym (niestety, niewielu kupujacych korzysta z tego dodatkowego klikniecia). Moze czesciej uzywaja tej opcji kolekcjonerzy, poszukujacy artykulow trudnych do zdobycia lub typowo regionalnych.

 

Po 24 godz powinna byc widoczna ale wez pod uwage pozycjonowanie ktore zalezy od osiagniec sprzedawcy np. ilosc komentarzy, wysokosc sprzedazy, czas wysylki, akceptowanie zwrotow, akceptowanie Paypal itp.. Ebay na ktorym wystawiasz a na ktorym szukasz ma rowniez znaczenie.Takze ilosc wynikow w wyszukiwaniu.

Niektore Ebaye wyswietlaja wyniki wyszukiwan z innych portali jesli starcza na to czasu wyszukiwarce.

 
**************************************

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Wystawianie na swiatowym nie widac na ebayu angielskim co zaznaczyc w czym probem

widze ze nawet po wejsci zobacz aukcje nie widac oferty wystawionej na ebay.com dlatego daje wam link http://www.ebay.com/itm/-/331751454634
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Wystawianie na swiatowym nie widac na ebayu angielskim co zaznaczyc w czym probem

poczekaj do jutra, czasami zabiera 24 godziny na odswiezenie bazy danych

 

Aby byla widoczna w UK otworz menu na drugiej stronie aukcji podczas modyfikowania lub wystawiania

"Make your listing stand out"

 

 

 

 

Lektura tego watku pomoze odnosnie widocznosci aukcji

 

http://community.ebay.pl/question/Dla-Sprzedawc%C3%B3w/Nie-Wida%C4%87-Mojej/2000000297?&#msg20000007...

 

a tego jak sprzedawac za granica

 

http://community.ebay.pl/t5/Dla-sprzedawc%C3%B3w/jak-wystawi%C4%87-aukcj%C4%99-na-ebay-com/qaq-p/540...

 

Pojawienie sie aukcji w wynikach wyszukiwarki jest uzaleznione od faktu zindeksownia jej w bazie danych. Ebay indeksuje w pewnych interwalach czasowych i czasami moze minac 24 godziny zanim twoja aukcja zostanie znaleziona.

Zanim to nastapi mozesz skonfrontowac wystawienie w “moj ebay” lub znajdujac ja linkiem podanym w momencie wystawiania lub wpisujac jej numer w okienko wyszukiwarki.

 

Aukcje sa widoczne na innym ebay niz ten na ktorym ja wystawiles jesli kupujacy zaznaczy opcje “szukaj na calym ebay” w wyszukiwaniu zaawansowanym (niestety, niewielu kupujacych korzysta z tego dodatkowego klikniecia). Moze czesciej uzywaja tej opcji kolekcjonerzy, poszukujacy artykulow trudnych do zdobycia lub typowo regionalnych.

 

Po 24 godz powinna byc widoczna ale wez pod uwage pozycjonowanie ktore zalezy od osiagniec sprzedawcy np. ilosc komentarzy, wysokosc sprzedazy, czas wysylki, akceptowanie zwrotow, akceptowanie Paypal itp.. Ebay na ktorym wystawiasz a na ktorym szukasz ma rowniez znaczenie.Takze ilosc wynikow w wyszukiwaniu.

Niektore Ebaye wyswietlaja wyniki wyszukiwan z innych portali jesli starcza na to czasu wyszukiwarce.

 
**************************************
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Wystawianie na swiatowym nie widac na ebayu angielskim co zaznaczyc w czym probem

Wiec odnosnie widocznosci na angielskin ebay po rozwinieciu "Make your listing stand out" Mam takie opcje

 

-Gallery Plus($1.00)

-Subtitle ($1.50)

-Bold title ($4.00)
 
Wydaje mi sie ze zadna z nich nie daje mozliwosci widocznosci na eaby angielskim chybaze sie myle
 
Po wystawieniu aukcji w ustawieniach konta zmienilem dane odnoscie planosci laczonych i doplat za wysylke za kazdy kolejny produkt kupionych przez jednego kupujacego. Niestety te dane nie zmienily sie w aukcjach tzn nie widac tego ze ze za kazdy koljny produkt jest doplata a nie kolejny calkowity koszt wysylki co jest istotne dla potencalnych klientow. To jest normalne? Czy bedzie to widoczne dopiero w aukcjach wystawionych po zmianie?
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź