Wskaznik problemow EBAY

Kiedy licznik problemow sie zeruje w standardzie ebaya?

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Wskaznik problemow EBAY

to ze masz np 4 problemy z kupujacym to i tak klasyfikuje sie jako 1 problem do ogolnej oceny. Czyli ktos ci da 2 gwiazdki za zgodnosc towaru z opisem 2 gwiazdki za czas wysylki  neutrala no i oczywiscie otworzy sprawe to wszystko zalicza sie jako 1 problem i jest dzielony jako 1/liczba tranzakcji. 

Pierwszy raz slysze o limicie problemow, przeciez to jest bezsensu, jak sa sprzedawcy ktorzy np sprzedaja 1000 rzeczy miesiecznie to liczba problemow np 15 to nic nadzwyczajnego.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Wskaznik problemow EBAY

% problemow jest obliczany na podstawie sprzedaazy w 12 miesiącach, wiec jak odczekasz 12 miesiecy nic nie sprzedajac to pewnie uzyskasz wynik 0 🙂 jesli sie myle to mnie poprawcie.

rozumiem ze kolega sie nie łapie w cudownych standardach ebaya...

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Wskaznik problemow EBAY

Witam ! Dzieki za odpowiedz, ale chodzilo mi o ilosc problemow bo moge miec ich w standardzie 5 ( obecnie mam 4 ). No i oczywiscie szanowny ebay naliczyl mi za jednego uzytkownika 3 problemy ( ktore oczywiscie rozwiazalem). Nie rozumiem tego jak ja moge miec mniej niz 10 problemow na rok sprzedajac np 100 produktow w miesiacu czy sprzedajac 10.000 produktow w miesiacu to jest smieszne bo ich wskaznik pozwala na 7 maksymalnie... A chce uzyskac znizki, a te 20% zawsze robi roznice 🙂

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Wskaznik problemow EBAY

jeden użytkownik może ci walnąć 4 niskie oceny,a procent ludzi z problemami psychicznymi jest znacznie większy niż by się wydawało

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Wskaznik problemow EBAY

to ze masz np 4 problemy z kupujacym to i tak klasyfikuje sie jako 1 problem do ogolnej oceny. Czyli ktos ci da 2 gwiazdki za zgodnosc towaru z opisem 2 gwiazdki za czas wysylki  neutrala no i oczywiscie otworzy sprawe to wszystko zalicza sie jako 1 problem i jest dzielony jako 1/liczba tranzakcji. 

Pierwszy raz slysze o limicie problemow, przeciez to jest bezsensu, jak sa sprzedawcy ktorzy np sprzedaja 1000 rzeczy miesiecznie to liczba problemow np 15 to nic nadzwyczajnego.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Wskaznik problemow EBAY

Chodzi mi o limit problemu do najlepszego sprzedawcy ebay. No i wlasnie policzylo mi jednego goscia jako 3 problemy... 

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź