anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szok! można zidentyfikować ludzi którzy dają niskie oceny

Z łatwością zidentyfikowałem osoby które dały mi niskie oceny szczegółowe za zgodność z opisem

 

1 Przypadek

 

pytanie kupującego

 

hi is the razor sharpened already and if so how long does it last before resharpening is required thanks john

 

odpisałem jasno i rzeczowo że nie i musi sobie sam naostrzyć

 

jak już otrzymał przedmiot to kupujący napisał

 

i tried to have first shave today but unable to as it is blunt could you tell me best stone for quick sharpen thanks john

 

dostałem niską ocenę która była zakwalifikowana jako "problem" tylko dlatego że klient jest debilem

 

2. Przypadek

 

Przedmiot maszynka do golenia,opisane wymiary,waga,wygląd,model znany i lubiany od lat.

Prośba o wystawienie komentarza... które są wystawiane automatycznie gdy ja sam otrzymam.

 

 

Please, vote me. THanks!

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Szok! można zidentyfikować ludzi którzy dają niskie oceny

facet wystawił komentarz 6 września,dał niskie oceny szczegółowe za opis i czas dostawy.W komentarzu napisał że jestem niewiarygodny i niepoważny i żeby u mnie nie kupować.Towar otrzymał 15 września

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Szok! można zidentyfikować ludzi którzy dają niskie oceny

i co teraz da sie jakos zareklamowac niską ocene zeby nie wliczała sie do standardów

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Szok! można zidentyfikować ludzi którzy dają niskie oceny

Nic nowego, część klikających w gwiazdki robi to ot tak aby było i czy da 1 czy 5 to  dla niego nie ma znaczenia. Ja mam komentarz neutralny z komentarzem "wszystko super| oczywiście procenty w dół ... ręce opadają.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Szok! można zidentyfikować ludzi którzy dają niskie oceny

i co teraz da sie jakos zareklamowac niską ocene zeby nie wliczała sie do standardów

 

Próbowałem reklamować komentarz do pozytywnej opinii,NIE samą pozytywną opinię ale obraźliwe teksty niezgodnie z prawdą gdyż towar przyszedł 9 dni po otrzymaniu komentarza i wystawieniu ocen

 

Administracja udała że chodzi mi o usunięcie pozytywów,odśpiewali swoją formułkę że pozytywów się nie usuwa z zasady

Napisałem jeszcze raz,tym razem dostałem automatyczną odpowiedź z Ebay UK (pisałem do PL) że jakoby mam do nich dzwonić i coś wyjaśniać? CO MAM WYJAŚNIAĆ?

 

Ebay jak wąż,wije się żeby tylko nam dowalić

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Szok! można zidentyfikować ludzi którzy dają niskie oceny

Trafione określenie , opisujące funkcjonowanie ebay-a!
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź