anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Subskrypcja Duży Sklep .pl, fr, co.uk. Sposób rozliczania.

Witam,

Mam prośbę o wytłumaczenie w jaki sposób działa wykupienie subskrypcji sklepu. Wg. pomocy ebay:

 

"Ile bezpłatnych ofert mogę od wystawić za granicą, jeśli mam Duży sklep lub Megasklep?

To, ile ofert Kup teraz możesz wystawić bezpłatnie w zagranicznych serwisach eBay, zależy od serwisu.

Przykład dla eBay.de wg info z września 2016 r.:
  • Subskrybent Dużego Sklepu na eBay.pl będzie mógł co miesiąc wystawić na eBay.de 2500 ofert Kup teraz bez opłat za wystawienie, czyli tyle samo, co niemiecki sprzedawca subskrybujący Top-Shop (odpowiednik Dużego Sklepu na eBay.de)."

http://pages.ebay.pl/help/sell/stores.html

 

Czyli jeśli dobrze rozumiem, wykupuję na ebay.pl subskrypcję Duży Sklep i wystawiam za darmo w serwisach .pl, de, fr, co.uk i innych?

 

Niestety w rzeczywistości wychodzi, iż jest to nie prawdą. Czemu tak twierdzę? Mamy wykupioną subskrypcję "Boutique À la Une" na ebay.fr, odpowiednik polskiego dużego sklepu. Dla testu wystawiliśmy jedną aukcję na ebay.co.uk. Po sprawdzeniu salda okazało się iż naliczyło opłatę za wystawienie aukcji.

 

Skąd więc informacje o możliwości darmowego wystawiania na zagranicznych serwisach?

 

 

 

 
Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Subskrypcja Duży Sklep .pl, fr, co.uk. Sposób rozliczania.

Okazało się iż wystawienie na ebay.pl podlega pod subskrypcję .fr, gdyż nie pobrało mi opłaty za wystawienie. Wnioskuję więc, iż - wykupienie subskrypcji .pl bedziemy mogli wystawiac za darmo na wszystkich europejskich odpowiednikach prócz co.uk.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Subskrypcja Duży Sklep .pl, fr, co.uk. Sposób rozliczania.

w UK też za darmo

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Subskrypcja Duży Sklep .pl, fr, co.uk. Sposób rozliczania.

Twierdzi Pan, iż po wykupieniu polskiej subskrybcji, mimo wystawiania poprzez ebay.co.uk, opłata za wystawienie nie zostanie pobrana?

 

Skąd więc zupełnie inny cennik i limity?

http://sellercentre.ebay.co.uk/business/what-fees-youll-pay

 

W przypadku pozostałych krajów cennik i limity są niemal identyczne.

 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź