anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż za granicę (opcja zaawansowana)

 

Wittajcie,

 

Mam niezłą zagwostkę ze sprzedażą produktów w zagranicznych serwisach ebay-a.

 

Pisałem do ebaya.pl w poniższych sprawach, ale drugi dzień i żadnej odpowiedzi. Oni w ogóle pracują tam?

 

Dlatego mam do Was 2 pytania.

 

1. Na przykład jak chce sprzedawać produkty na niemieckim ebay-u to muszę stworzyć osobne konto tam, czy mogę wykorzystać te które już mam na ebay.pl?  Jeśli muszę tworzyć osobne konto to rozumiem, że w każdym serwisie lokalnym muszę mieć osobne konto? Nie mogę sprzedawać na jednym?

 

2.Założyłem konto na ebay.de, niestety nie przychodzi do mnie email weryfikacyjny, ani sms weryfikacyjny? Co mam teraz zrobić? Jaka może być przyczyna takiej sytuacji?

 

Pozdrawiam,

 

Maverick

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Sprzedaż za granicę (opcja zaawansowana)

Twoj login jest wazny na kazdym Ebay. Nie musisz rejestrowac sie na innych Ebayach, starczy ze jestes na jednym.

Dogododniej jest miec konto w rodzimym jezyku pozatym zbty wiele kont wzbudza podejrzenia Ebay i blokuja.

 

Zwykle 2 - 3 konta powinny wystarczyc  i to w rodzimym kraju.Np. do zakupow prywatnych,  do sprzedazy jednego asortymentu, do sprzedazy innego a jesli masz wiecej asortymentow i sprzedaz uzasadnia ekonomicznie: to rozwaz zalozenie sklepu.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż za granicę (opcja zaawansowana)

 

Tylko jest jeden problem, bo jestem przedstawicielem firmy zarejestrowanej spoza UE i USA. To gdzie takie konto mam zarejestrować na ebay.com?

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź