Sprzedaż na różne kraje - problem

Witam, mam problem, przedstawie to na moim przykładzie.

 

ebya.pl

wpisując --> FORD COUGAR GRILL EMBLEM

znajdzie od razu 

 

na ebay.com

wpisując to samo

nie znajdzie (dlaczego?)

 

na ebay.xx

znajdzie ale gdzieś na samym dole (jak to podnieść?)

 

 

Wiadomość 1 z 10
ostatnia odpowiedź
9 ODPOW. 9

Sprzedaż na różne kraje - problem

Wystawiaj bezpośrednio poprzez serwisy .com, .de itd, to będziesz miał wyżej.

Wiadomość 2 z 10
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na różne kraje - problem

Nie umiem, wchodze na np ebay.de i chce coś wystawić, to automatycznie szablon aukcji przeskakuje mi na PL

Wiadomość 3 z 10
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na różne kraje - problem

przykładowo-bo nie podajesz linka do aukcji. Jeśli chcesz sprawdzić jak w wynikach niemieckich się prezentujesz: wpisujesz ebay.de i dopiero potem frazę do wyszukiwarki. Najpierw wyświetlane są wyniki z kraju-czyli .de, poniżej z innych państw-z zaznaczeniem : aus Polen, China itd.

 

 

 

 

/*Pomogłem? Zaznacz odpowiedź jako zaakceptowaną. Dziękuję.*/

Wiadomość 4 z 10
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na różne kraje - problem

Nie dokońca jest tak jak piszesz .Probowałem to rozgryzc jak to działa ale nie wiem dlaczego tak jest. Podam przykład .Wystawiam na ebay.de. Wpisuję swoją aukcje na ebay.co.uk .Wyszukuje po cenie . Najwyżej są wyswietlane aukcję FROM LATVIA ,LITWA itp a moja pomimo tego że mam lepszą opertę cenową wyswietla jako INTERNATIONAL pod kreską FROM GERMANY.

 Pisałem do Ebay.de ,gb i piszą jakieś bzdury .Nikt mi tego nie potrafi wytłumaczyć . Zna ktoś odpowiedz?

Wiadomość 5 z 10
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na różne kraje - problem

a jak wystawić na ebay.de ? 

 

logujać się na .de automatycznie przeskakuje mi na .pl

Wiadomość 6 z 10
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na różne kraje - problem

wejdź sobie na str. gł. ebay.co.uk, wpisz część nazwy przedmiotu (słowo kluczowe użyte w tytule) - bo klient po pełnej, kilkunastowyrazowej wpisanej przez Ciebie frazie raczej szukać nie będzie.

 

Teraz zobacz: na najwyższych pozycjach są aukcje z Angli i wystawiane przez ebay.co.uk. Skoro jak sam mówisz wystawiasz przez de-to pojawiasz się w dziale ""międzynarodowe aukcje".Logiczne.

 

Jednak jak widzisz w załączniku nie zaznaczyłam w lewym panelu opcji szukaj w Europie czy na świecie.

 

Na drugim screenie przy wyszukiwaniu wg. słowa kluczowego też najpierw widzisz sprzedawcę z 65 tys. komentarzy-czyli promowanych, potem wszsytkie aukcje angeilskie ze statusem Classified add, a dopiero potem leci po cenie od najniższej.
W takim wyszukiwaniu jesteś w wynikach niżej bo ceny zaczynają się od 7 funtów a u ciebie jest ponad 200.

Wiadomość 7 z 10
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na różne kraje - problem

drugi załącznik

 

 

/?*****************************************pomogłem? zaznacz odpowiedź jako zaakceptowaną?/

Wiadomość 8 z 10
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na różne kraje - problem

a na USA się jakoś specjalnie sprzedaje ? pytam bo kupili już odemnie z całego świata a z USA nigdy ... 

Wiadomość 9 z 10
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na różne kraje - problem

Jeśli wystawiasz aukcje na serwisie ebay.co.uk to  masz możliwość wybrania opcji (płatnej) wystawienia aukcji na serwisie .com oraz com.au. Oczywiście najelpiej jest wystawiać bezpośrednio na danym serwisie wtedy aukcje pozycjonowane są najwyżej lecz jest to bardziej czasochłonne. Dodatkowo oczywiście musisz uruchomić opcje dostawy dla rejonu USA w warunkach dostawy.

Wiadomość 10 z 10
ostatnia odpowiedź