anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowadzenie sklepu ebay i stacjonarnego

Witam. Mam sklep stacjonarny i zamierzam prowadzic sklep na ebay. I tutaj mam pytanie: Jak sie ustrzec przed sytuacja gdy wystawilem 20 sztuk danego przedmiotu i uzytkownik ebay go kupil rownoczesnie z klientem w sklepie, lub przez moja uwage wystawilem cos czego nnie mam i bedzie dostepne za miesiac? Da sie wprowadzic cos takioego ze kupujacy naciska " kup teraz" , zapytanie trafia do mnie, a ja sprawdzam dostepnosc i dopiero zatwierdzam zakup? 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Dot.: Prowadzenie sklepu ebay i stacjonarnego

1. Opcja:

 

Jeśli masz sklep abonamentowy- np. iai, redcart - w większości mają integrację z Ebay/Allegro/Amazon. Czasem w cenie, czasem w dopłacie.

 

2, Opcja- jeśli masz sklep bez abonamentu- posszukaj "wtyczki"  do integracji z Ebay. Przy woocommerce szukaj wtyczki, przy prestashop- modułu.Niektóre są darmowe,przy niektórych trzeba wykupić licencję. szukaj z dobrym supportem i zagwarantowanymi aktualizacjami do kolejnych wersji sklepu.

 

3.Opcja: poszukaj systemu magazynowego

 

 

/*pomogłem?? Zaznacz odpowiedź jako zaakceptowaną.Dziękuję.*/

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: Prowadzenie sklepu ebay i stacjonarnego

1. Opcja:

 

Jeśli masz sklep abonamentowy- np. iai, redcart - w większości mają integrację z Ebay/Allegro/Amazon. Czasem w cenie, czasem w dopłacie.

 

2, Opcja- jeśli masz sklep bez abonamentu- posszukaj "wtyczki"  do integracji z Ebay. Przy woocommerce szukaj wtyczki, przy prestashop- modułu.Niektóre są darmowe,przy niektórych trzeba wykupić licencję. szukaj z dobrym supportem i zagwarantowanymi aktualizacjami do kolejnych wersji sklepu.

 

3.Opcja: poszukaj systemu magazynowego

 

 

/*pomogłem?? Zaznacz odpowiedź jako zaakceptowaną.Dziękuję.*/

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: Prowadzenie sklepu ebay i stacjonarnego

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytającego ale chyba nie o to chodzi co napisałeś, Ma sklep na ebay i stacjonarny. Ma wystawione w stacjonarnym to samo co na ebay i tu czasem jest problem. Ktoś kupuje w stacjonarnym dany przedmiot a jest tego jedna sztuka. I za 3 minuty ktoś kupuje to samo na ebay a uwierz mi tak bywa. Powinno się szybko usunąć przedmiot z ebay ale nie zawsze zdążyszjak masz w sklepie młynek. Połowa biedy jak na ebay kupją klienci w godzinach jak sklep stacjonarny jest zamknięty. Rano mozna wszystko sprawdzić pousuwać usupełnić. Miałem taki przypadek. Niestety wtedy kłopot murowany. . Twoja wina zwracasz pieniądze kupującemu masz minus na ebay. No i trzeba mieć szczęście aby kupujący na ebay nie wstał lewą nogą.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź