anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę Was o bezpośredni link do obsługi ebay.com

Musze się ustosunkować do maila od ebay.com ale nie mogę znaleźć opcji gdzie mam wpisac swój elaborat.

Nie mogę przedrzeć się przez gąszcz linków aby znaleźć "okienko" gdzie mogę się ustosunkować.

Poprostu bezpośredni link gdzie otworzy mi się strona gdzie opisze sprawę.

 

Po krótce. Usuwają mi aukcję gdyż ebay.com uważa, że nie może być słowa COACH  w tytule aukcji.

Motyw jest taki że wystawiona kurtka firmy Adidas ma w nawie katalogowej właśnie wyraz COACH oczywiście między innymi a oni twierdzą, że to słowo nie jest związane z firmą Adidas manipuluję słowem utrudniam wyszukiwanie i tym podobne rzeczy.

Moja wina, że własnie Aididas nazwał ten model kurtki  COACH

Tak jest na fakturze zakupu tak też jest na metce fabrycznej i tak jest w katalogu ADIDAS

 

Pozdrawiam i proszę o tą stronkę.

Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania

Proszę Was o bezpośredni link do obsługi ebay.com

Proszę Was o bezpośredni link do obsługi ebay.com

8 ODPOW. 8

Proszę Was o bezpośredni link do obsługi ebay.com

Proszę Was o bezpośredni link do obsługi ebay.com

Proszę Was o bezpośredni link do obsługi ebay.com

Dzękuję serdecznie.

Pozdrawiam.

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Proszę Was o bezpośredni link do obsługi ebay.com

ktos probowal sie z nimi telefonicznie skontaktowac? jaki kierukowy do podanego numeru? czy jest jakis telefon dla osob spoza USA?

Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Proszę Was o bezpośredni link do obsługi ebay.com

Nie próbowałem. Napisałem maila i na razie cisza. O trzeciej nad ranem to ja śpię a nie dzwonię.
Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Proszę Was o bezpośredni link do obsługi ebay.com

a gdzie znalazles email do amerykanskiego ebaya?

Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Proszę Was o bezpośredni link do obsługi ebay.com

 
Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Proszę Was o bezpośredni link do obsługi ebay.com

Sprzedawca anulował transakcję, ale do obecnej chwili / miną termin wysyłki 12.10.2017 /nie otrzymałem ani przedmiotu z aukcji ani zwrotu pieniędzy. Proszę o interwencje. Podałem sprzedawcy nr mojego konta do zwrotu pieniędzy / 80 Euro / ale nie odpowiada na moje e-maile.Jeszcze raz proszę o podanie jego adresu abym mógł zgłosić tego złodzieja na policję w Niemczech. Bo widzę , że Wy nie jesteście w stanie nic mu zrobić. Nie podając jego adresu de facto chronicie złodzieja i oszusta. Tak na marginesie niektórzy sprzedawcy wystawiają na licytacji przedmioty od 1 Euro i jak aukcja nie osiągnie odpowiedniej ceny to odstępują od sprzedaży. Powinni być w jakiś sposób karani bo jak nie chcą sprzedawać to niech nie wystawiają przedmiotu a tym bardziej od 1-ego Euro. Pozdrawiam Edward.
Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź