Polski support jeszcze jest?

Hej,

koleś wystawił dwie opinie, jedna negatywną drugą neutralną. Negatywna, za to że 8 razy się ze mną skontaktował i ani razu nie otrzymał odpowiedzi (nigdy nie dostałem od niego wiadomości), neutrala, za długi czas na przesyłkę (przesyłka dotarła w wymaganym czasie).

 

Wysłałem wiadomość aby usunęli te opinie. Dostałem jakąś spierdoline którą nie da się czytać. Bot odpisuje? Czy ktoś z zagranicznego ebaya?

 

Denerwuje mnie coraz bardziej sprzedaż na eBay. Nie dość, że robi się z tego chiński market już totalnie to jeszcze gnębią sprzedających jak nie wiem.

Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

Polski support jeszcze jest?

odpowiada ktoś z USA,dostajesz koślawe tłumaczenie i oryginał pod spodem.Po polsku już nie dostaniemy żadnej odpowiedzi.

 

Koleś wystawił 2 negatywy,w jednym nazwał mnie złodziejem,w drugim oszustem.Towar został dostarczony ,żadnych dowodów,nie usuną treści komentarza chociaż jest to zapisane w regulaminie.Nie usuną treści komentarza dlatego że nie przetłumaczysz im że chodzi o treść a nie całą opinię.Całej opinii już nie usuwają.

 

Według mnie nie ma już najmniejszego sensu pisać do nich.

Wiadomość 2 z 11
ostatnia odpowiedź

Polski support jeszcze jest?

Chyba nie. Trzeba by napisać z poskiego konta i wtedy gdy tylko gdy ma się wystawione aukcje na eaby.pl to może ...?

Jezei aukcje sa wystawione na zagranicznych niestety odpowiedź jest nie w języku polskim.

Wiadomość 3 z 11
ostatnia odpowiedź

Polski support jeszcze jest?

nie ma-ale nie przejmuj się- na ebay.de i fr też przychodzą automatyczne maile z tekstem z translatora. Allegro swego czasu zamknęło forum ze wzgl. na ilość błędów w kodzie, tutaj zaczyna być podobnie, czego przykładem jest najnowszy formularz wystawiania produktów. Bluzgi jadą i na forum .com i na forum .de

Wiadomość 4 z 11
ostatnia odpowiedź

Polski support jeszcze jest?

Nie jest to prawda. Jak napiszesz w języku niemieckim na ebay.de odpowiedź dostaniesz w języku niemieckim i nie z translatora. Idealny niemiecki. Jak zadzwonisz na ebay.de lub poprosisz o oddzwonienie rozmawiasz w języku niemieckim czuć czasem naleciałości , wyczuć można, że nie rozmawiasz też czasem z rodowitym Niemcem ale to bez znaczenia. Akcent akcentem ale gramatycznie jest wszystko ok rozmowa płynna i całkiem przyjemna. Gdy piszemy do polskiego ebay to prawda, że odpowiedź jest przez translator przynajmniej tak to na pierwszy rzut oka widać.

Na ebay.de w języku angielskim też wszystko ok jak się rozmawia przez telefon. Niestety najgorzej jest z ebay.it. Rozmowa w języku angielskim jeszcze ok ale za rzadne skarby mimo próśb nie chcieli odpowiedzieć na maila w języku angielskim tylko włoskim. Wcale to nie pojedynczy przypadek. Tylko korespondencja w języku włoskim.

Wiadomość 5 z 11
ostatnia odpowiedź

Polski support jeszcze jest?

Kolega pyta o polski eBay. A co do niemieckiego-bez porównania jest dużo lepiej z supportem ale nie jest super.wystarczy poczytać niemieckie forum

 

Wiadomość 6 z 11
ostatnia odpowiedź

Polski support jeszcze jest?

facet kupil przedmiot i nie zapłacił i wystawił mi negatywa od tak sobie/ przez piec wiadomości musiałem tłumaczyć że regulamin zakazuje czegoś taiego a oni upierali się że jest to zgodne z regulaminem.......... w koncu opamiętali się i zrozumieli....

 

Ja do nich o ZUPIE a oni do mnie o DDDDDDDDDD

 

jest jeszcze jeden problem i nie moge go rozwiażać bo zupełnie mijamy się ze zrozumieniem

Wiadomość 7 z 11
ostatnia odpowiedź

Polski support jeszcze jest?

tam powinna chocby jedna osoba siedzieć która zna płynnie Polski/ bez tego jest katastrofa... ty do nich piszesz a oni swoje... jak dzieci we mgle

Wiadomość 8 z 11
ostatnia odpowiedź

Polski support jeszcze jest?

final jest taki że boje się już otwierać sprawę o zaległą płatność bo klient w zemście może rózne sie zachować a obsługa ebay ci nie pomoze....

 

Wiadomość 9 z 11
ostatnia odpowiedź

Polski support jeszcze jest?

Dokładnie posadzić na tyłku jakiegoś Polaka i niech odpowiada w języku polskim bo to co jest teraz to katastrofa. Niby odpowiedź jest udzielona ale jakby jej nie było.
Wiadomość 10 z 11
ostatnia odpowiedź