anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obsługa ebay- Cyrk Monthy Pythona by tego nie wymyślił

Klient dostaje towar,rysuje metalowy stojak w taki sposób że można to dostrzec tylko pod światło.Oczywiście takiego nie dostał,podejrzewam że wymienił sobie używanego którego już posiadał.Jego zachowanie przez zakupem było podejrzanie desperackie,pytał się dwukrotnie czy wysyłam do DE chociaż było to wyszczególnione w opcjach dostawy.

 

Zgodziłem się na zwrot bo nie było innej opcji,zgłosiłem że otrzymałem przedmiot w innym stanie niż pierwotnym

 

Administracja odrzuciła wszelkie moje apelacje argumentując że... opis uszkodzeń był taki taki sam jaki zgłaszał kupujący.

 

To jest dosyć zabawny dowód na to że ebay oficjalnie uznaje rację kupującego bez względu na to jaki jest stan faktyczny.

 

 

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Obsługa ebay- Cyrk Monthy Pythona by tego nie wymyślił

Zawsze lizali kupującym pupe, nic się nie zmieniło.

 

Ja mam szczęście, że branża taka że nie mam żadnych zwrotów, jedynie mnie wykręcają gdy kupujący dostanie zwrot kasy bo po miesiącu nie dostał paczki, jak dostanie później to ma prezent, ebay i paypal zgodnie się wypinają, część jest tylko uczciwych klientów i płacą ponownie.

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Obsługa ebay- Cyrk Monthy Pythona by tego nie wymyślił

To ja Wam napiszę to. Kupujący zamawia Jordany za 1300 zł. Buty te mają dwie opary unikalnych sznurowadeł których nigdzie osobno nie kupicie. Zakłada spór, że otrzymał buty z jedną parą brakuje drugiej. Piszę do ebay naświetlam sprawę, że wysłałem buty z dwiema parami oryginalnych sznurowadeł. **bleep** blada ebay przyznaje rację kupującemu spór przegrywam. Transakcja wisi jako nie rozwiązana z mojej strony. . Kupił aby wziąć sobie sznurowadła. Oczywiście odesłał buty z jedną parą koszty w obie strony musiałem pokryć. Tak robią cwaniacy.

Teraz takie buty to mogę sam nosic albo sprzedać w sklepie stacjonarnym z dużym upustem.

Inny przykład tez Włoch. Kupuje oryginały zakłada spór, że kupił podróby. Odsyła podróby zostawia oryginał. I co Wy na to ?

Sprawa przegrana z mojej strony. Znów sprawa nie rozwiązana z moje strony. Na ebay trzba mieć dużo szczęścia.

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Obsługa ebay- Cyrk Monthy Pythona by tego nie wymyślił

napiszę Ci coś na priv o zwrotach

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Obsługa ebay- Cyrk Monthy Pythona by tego nie wymyślił

Bardzo proszę.

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Obsługa ebay- Cyrk Monthy Pythona by tego nie wymyślił

dostałem "sprawa zamknięta bez rozwiązania przez sprzedawcę" dlatego że ośmieliłem się zaznaczyć opcję że zwrócony przedmiot różni sie od stanu pierwotnego.Czyli zgadzanie się na bezpodstawny zwrot nie chroni przed "żółtą' kartą.Masz prawo się odwołać ale to oznacza wydanie na siebie wyroku.

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Obsługa ebay- Cyrk Monthy Pythona by tego nie wymyślił

Proszę wszystkich Państwa !

Pierwsza zasada Ebay mówi- Kupujacy ma zawze rację !

Druga zasada mówi,że kupujący może zawsze zrobić sprzedającego w wała.

Trzecia zasada mówi,że jak wnerwisz kupujkącego ,to ma prawo tak zrobić,że otworzy reklamacje tylko na Ebay i dostanie zwrot kasy i nawet niczego nie będzie odsyłał... i tak mu kasę zwrócą,oczywiście nie swoją,tylko od sprzedającego.

Czwarta zasada mówi,że Ebay może ci odpowiedzieć w każdym języku,jaki zna ich pracownik,nawet po chińsku i za każdym razem będzie to kto inny,a jak nie będzie chciał,to wcale nie odpowie i tyle ! Takie mają tu zasady !

Życzę samych uczciwych kupujących,bo inaczej to tu tylko plajta grozi !

 

 

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Obsługa ebay- Cyrk Monthy Pythona by tego nie wymyślił

zasady sa jakie sa.

Póki to działa to dopasowac sie do tego i robic to samo co inni. Mozna zalożyc drugie konto i z drugiego kupowac. Ryzyka nie ma zadnego bo ostatencznie bedziesz musiał oddac zamówiony towar na koszt sprzedawcy. Nic gorszego od oddania towaru na koszt sprzedawcy nie moze cie czekac.

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź