anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niewidoczne ukcje wystawione na Ebay.com

Witam.

Wystawiłem dzisiaj kilka przedmiotów na Ebay.com, lecz są one niewidoczne. Obojętnie, czy sprawdzam na rzeczonym Ebayu, na poskim, czy każdym innym. Gdy wejdę w mój login i wybiorę opcję "pokaż przedmioty na sprzedaż" czyli z poziomu innego użytkownika, to też ich nie pokazuje, a liczba ofert jest właśnie o te aukcje pomniejszona. Aukcje sa widoczne tylko z poziomu "Mój ebay" oraz gdy w wyszukiwarce szukam po numerze aukcji. Co może być tego przyczyną?

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania

Niewidoczne ukcje wystawione na Ebay.com

do 24 godzin będą widoczne

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Niewidoczne ukcje wystawione na Ebay.com

do 24 godzin będą widoczne

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Niewidoczne ukcje wystawione na Ebay.com

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Tego nigdzie nie doczytałem i nie wiedziałem, że tak długo mogą być niewidoczne 🙂

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Niewidoczne ukcje wystawione na Ebay.com

Dziękuję za link. Od dawna próbuję zgłębić tajniki Ebaya, ale jak widać nie wszystko jeszcze przeczytałem. Swoją drogą, to jest tego wszystkiego mnóstwo do ogarnięcia. Mam nadzieję, że uda mi się to w końcu opanować, bo dosyć mam już naszej rodzimej platformy handlowej i chciałbym się odnaleźć właśnie tutaj 🙂

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Niewidoczne ukcje wystawione na Ebay.com

Też jestem nowym sprzedawcą i żeby wszystko zweryfikować do czasu wystawienia pierwszej aukcji zajęło mi to ponad pół miesiąca. Ciągle coś, jakiś schodek do pokonania, a jak juz się udało wystawić po tej dość długiej drodze oczekiwania to myk i aukcji nie widać....
Faktem jest że mam 0 komentarzy, ale trochę mnie uspokoiliście z tą widocznąścią własnej aukcji. 

Odnosze wrażenie że ebay to serwis dla cierpliwych. 🙂 

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Niewidoczne ukcje wystawione na Ebay.com

Mam aukcje wystawione na ebay.de (z wysyłką na cały świat)

Przez ebay.com są one nie widoczne, nawet na stronie przedmiotów użytkownika, (natomiast z konta ojca, aukcje wystawione w ten sam sposób są widoczne)

dodam, że moje ma ok 2 miesiecy i ok 20 komentarzy natomiast ojca juz ładnych kilka lat i prawie 1000 opini?

w czym moż tkwić problem? w tym że moje konto jest świerze i dlatego aukcje nie są widoczne na ebay.com

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź