anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niesprawiedliwia opinia -przykład cwaniactwa kupujących

Otrzymałem negatywa,kupujący twierdził jakoby przedmiot był używany i ostrzony (z niewiadomych powodów) i nie miał "factory edge"

No proszę,a jednak  okazało się że przedmiot jest zgodny z opisem bo sprzedał "mój" przedmiot na aukcji i w opisie było "factory edge"

 

Przed wystawieniem negatywa kupujący próbował wyłudzić pieniądze lub drugi przedmiot.

 

Ebay twierdzi że wszystko jest OK

Wiadomość 1 z 18
ostatnia odpowiedź
17 ODPOW. 17

Niesprawiedliwia opinia -przykład cwaniactwa kupujących

nie uzyskał tego co chciał = ma prawo WYSTAWIĆ NEGA,

 

ZGŁOŚ DO EBAY  próbę wyłudzenia pieniedzy lub 2 przedmiotu

 

przeslij skany wiadomości od niego  i nr wiadomości z [............................]z takiego nawiasu na dole strony www

 

jak dla mnie jest to podstawa do usuniecia negatywa

Wiadomość 2 z 18
ostatnia odpowiedź

Niesprawiedliwia opinia -przykład cwaniactwa kupujących

już to zrobiłem,ebay nie usunął bo stwierdzili że nie ma podstaw,teraz czekam na reakcję na jego aukcję z moim przedmiotem

Wiadomość 3 z 18
ostatnia odpowiedź

Niesprawiedliwia opinia -przykład cwaniactwa kupujących

warunki zwrotów na tej aukcji nie przewidywały wymiany

Wiadomość 4 z 18
ostatnia odpowiedź

Niesprawiedliwia opinia -przykład cwaniactwa kupujących

Szkoda, że aukcja się skończyła. Ja bym kupił od niego i to samo zrobił 🙂

Wiadomość 5 z 18
ostatnia odpowiedź

Niesprawiedliwia opinia -przykład cwaniactwa kupujących

Serdecznie dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta eBay. W Twojej wiadomości prosisz nas o usunięcie negatywnej opinii wraz z otrzymanym komentarzem wystawionej do transakcji o numerze: 131588269562.

Przykro nam, ale otrzymana od użytkownika: osirisblades negatywna opinia nie może zostać usunięta. Nie spełnia ona mianowicie warunków wymienionych w zasadach eBay odnośnie usuwania opinii.

Wiadomość 6 z 18
ostatnia odpowiedź

Niesprawiedliwia opinia -przykład cwaniactwa kupujących

3 dni po zakupie gdy przesyłka była w drodze wysłał mi dziwną wiadomość która mogła sugerować że facet ma coś nie tak z deklem

Wiadomość 7 z 18
ostatnia odpowiedź

Niesprawiedliwia opinia -przykład cwaniactwa kupujących

nie wiem czy jest sens pisać,wszystkie linki i zdjęcia zostały pousuwane,

 

kupujący wystawił "moją" brzytwę 2 miesiące po zakupie u mnie tak abym nie mógł wystawić pozytywa i opisać jego przekręt

 

specjalne podziękowania do administracji za czujność w usuwaniu postów

Wiadomość 8 z 18
ostatnia odpowiedź

Niesprawiedliwia opinia -przykład cwaniactwa kupujących

Czy miałeś napisane w opisie albo tytule factory edge? Jeżeli tak to na 99% powinni Ci usunąć.

 

Miałem problem ostatnio z jedną klientką z Niemiec. Napisała komentarz w którym stwierdziła, że jest wykonany z  innego materiału. Natomiast w opisie miałem jasno napisane, co to za materiał (skład). Usunęli mi negatywa.

Wiadomość 9 z 18
ostatnia odpowiedź

Niesprawiedliwia opinia -przykład cwaniactwa kupujących

w opisie miałem :

Condition:
New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item

 Kupujący przyznał się że na ostrzu jest folia(administracja usunęła wszelkie zrzuty ekranu),gdy ostrzy się brzytwę to ta folia odpada.Pudełko również było zamplombowane i kupujący nie zgłaszał zastrzeżeń co do tego.

Nie mam już sił pisać do nich,człowiek podaje fakty na talerzu a w odpowiedzi standardową formułkę która nic nie mówi,oni nawet nie analizują sprawy,nie poświęcą 30 sekund na kilknięcie kilka razy.

 

Wiadomość 10 z 18
ostatnia odpowiedź