Listy polecone do USA

Ile czasu najdłużej może iść list polecony do USA ? Wysłałem kilka równe trzy tygodnie temu i do dzisiaj żaden nie doszedł do adresata . Z mojego doświadczenia najdłużej list polecony wysłany na początku listopada szedł do USA 21 dni . Ile może iść najdłużej ? I kiedy kupujący założą mi ewentualnie spór ? Po miesiącu od nie otrzymania towaru ?
Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
4 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania

Listy polecone do USA

w poprzednich latach najdłuzsze 60-90 dni aczkolwiek było duzo ktore doszło po około 30 dniach.

W tym roku wyjatkowo szybko zaczęły sie opoznienia bo juz w połowie listopada

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Listy polecone do USA

dobra wiadomośc jest taka ze polecony wsyłany 23 listopad zaktualizował mi sie wczoraj.

 

PROCESSED THROUGH USPS FACILITY

Dec-12-16, 19:15 PM, FLUSHING, NY 11351

 

wiec mysle ze w terminie do 30 dni wyrobi sie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Listy polecone do USA

A na jakiej stronie można sprawdzić śledzenie ? Myślałem że można śledzić tylko do momentu wysłania z Polski . Ja wysłałem trzy listy 21 listopada i dalej nie doszły .

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Listy polecone do USA

I ewentualnie kiedy kupujący mogą dac wniosek o zwrot kasy za niedostarczenie ? Po miesiącu czy po okresie realizacji dostarczenia który zaznaczyłem ? Ja zaznaczyłem na jednej aukcji pomylkowo 1-9 dni robocze 😞

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

Listy polecone do USA

w poprzednich latach najdłuzsze 60-90 dni aczkolwiek było duzo ktore doszło po około 30 dniach.

W tym roku wyjatkowo szybko zaczęły sie opoznienia bo juz w połowie listopada

Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Listy polecone do USA

szedl 3 tygodnie dwa tygodnie temu

**************************************
Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Listy polecone do USA

dobra wiadomośc jest taka ze polecony wsyłany 23 listopad zaktualizował mi sie wczoraj.

 

PROCESSED THROUGH USPS FACILITY

Dec-12-16, 19:15 PM, FLUSHING, NY 11351

 

wiec mysle ze w terminie do 30 dni wyrobi sie.

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Listy polecone do USA

A na jakiej stronie można sprawdzić śledzenie ? Myślałem że można śledzić tylko do momentu wysłania z Polski . Ja wysłałem trzy listy 21 listopada i dalej nie doszły .
Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Listy polecone do USA

I ewentualnie kiedy kupujący mogą dac wniosek o zwrot kasy za niedostarczenie ? Po miesiącu czy po okresie realizacji dostarczenia który zaznaczyłem ? Ja zaznaczyłem na jednej aukcji pomylkowo 1-9 dni robocze 😞
Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Listy polecone do USA

Dopisuję się do pytania. Na jakiej stronie można śledzic polceone...niestety poczta polska zamyka temat na wysyłce z kraju. Moje listy wysłane 6 grudnia i 24 grudnia nie doszły a kupujący już odzyskał pieniądze z paypal.... można się powiesić! Pozdrawiam

Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Listy polecone do USA

nie ma żadnego śledzenia,pomimot tego że niektórzy piszą że jest

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Listy polecone do USA

Jest śledzenie

http://www.17track.net/pl

 

ale wystarczy że ktoś nie zeskanuje nie wklepie do systemu i koniec śledzenia...

 

Pozdrawiam

Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź