anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie podał imienia i nazwiska

Hej,

właśnie miałem jednego kupującego z UK, który w adresie dostawy nie podał swojego imienia i nazwiska.

 

Napisałem do niego wiadomość, żeby to zrobił a on odpisał, że "zapłacił 3 dni temu" (kupił w piątek wieczorem) ale oczywiście swoich danych nie podał.

 

Ponownie do niego napisałem, żeby podał to imie i nazwisko to.... odpisał mi adres wysyłki bez imienia i nazwiska. Ale potem chyba skumał o co chodzi i wreście napisał... po dwóch dniach.

 

Piszę bo obawiam się, jaki on komentarz wystawi. Czy Wam też się trafiają tacy kupujący?

 

 

 

PS: Dodam, że ja nie mam problemu z językiem angielskim.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Kupujący nie podał imienia i nazwiska

mam podpisana umowe z poczta, u mnie przyjmuja bez problemu, nawet w to nie wnikaja

 

nie chcieli mi przyjac kiedy mialem adres napisany cyrylicy i po hebrajsku, wtedy wyslalem w zaprzyjaznionej agencji pocztowej, poszlo bez problemu i polecialo rowniez bez problemu

 

oo mam wlasnie adres bez nazwiska do UK 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Kupujący nie podał imienia i nazwiska

u mnie to norma

 

niektorzy nie podaja wcale, inni wpisuja swoj login tylko

 

jesli chodzi o uk jest to do niczego nie potrzebne wystarczy sam numer domu i poprawny kod pocztowy, nawet nie musi byc miasta a tym bardziej hrabstawa, dojdzie bez problemu. Własnie tak działa poczta w UK

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Kupujący nie podał imienia i nazwiska

Nawet nie wiedziałem o tym. Zawsze prosiłem o podanie imienia i nazwiska i zawsze odpisywali normalnie.

 

Ciekaw jestem czy pracownica poczty by taką przesyłkę przyjęła?

 

Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Kupujący nie podał imienia i nazwiska

mam podpisana umowe z poczta, u mnie przyjmuja bez problemu, nawet w to nie wnikaja

 

nie chcieli mi przyjac kiedy mialem adres napisany cyrylicy i po hebrajsku, wtedy wyslalem w zaprzyjaznionej agencji pocztowej, poszlo bez problemu i polecialo rowniez bez problemu

 

oo mam wlasnie adres bez nazwiska do UK 🙂

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź