Którą firmą wysyłacie zagranice

 

Cześć chciał bym dowiedzieć się od bardziej doświadczonych forumowiczów jak realizujecie swoje wysyłki zagraniczne( za pośrednictwem jakich firm). Na co zwracacie uwagę w pierwszej kolejności. Jakie doświadczenia macie z innymi firmami. Z góry dziękuje za pomoc.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Którą firmą wysyłacie zagranice

No tak tylko widzisz super, ale jak mam np. opcję UPS i paczka do Nie­miec 5 kg w cenie około 80 PLN a współ­praca z bro­ke­rem który sam ode­mnie odbie­rze paczki a do tego im wię­cej tym taniej i na star­cie pro­po­nuje za taką­paczkę np. 40 PLN? ubez­pie­cze­nie jest umowy nie trzeba do śle­dze­nia paczki nr dostaje i moge wybrać sobie prze­woź­nika. To naprawdę daje do myśle­nia.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Którą firmą wysyłacie zagranice

Witam.

Zrobiłem wstępne rozeznanie i najlepszą ofertę na przesylki lądowe dostałem od DPD, natomiast ciekawie też wygląda opcja lotnicza (teoretycznie z dnia na dzień) w UPS.

Nie będę podawał konkretnych kwot - od tego są przedstawiciele handlowi tych firm, natomiast jedno jest pewne : trzeba się z nimi targować , bo na dzień dobry dają strsznie lipną ofertę.

 

Pozdrawiam

 

ps. nie jestem doświadocznym sprzedawcą , na EBAYu dopiero zaczynam.

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Którą firmą wysyłacie zagranice

A co z brokerami maja dobre oferty cenowe ubezpieczenie jest niektórzy daja linki do śledzenia paczek i to w serwisach dhl, dpd. Ma ktoś doświadczenie z jakąś taka firmą ? 

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Którą firmą wysyłacie zagranice

DPD radzę omijać. na 120 paczek w 2015r.  5 zgubionych 2 się znalazły za 1 dostałem zwrot.

w UPS w 2014 nie zaginęła ani jedna, przy podobnym wolumenie.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Którą firmą wysyłacie zagranice

No tak tylko widzisz super, ale jak mam np. opcję UPS i paczka do Nie­miec 5 kg w cenie około 80 PLN a współ­praca z bro­ke­rem który sam ode­mnie odbie­rze paczki a do tego im wię­cej tym taniej i na star­cie pro­po­nuje za taką­paczkę np. 40 PLN? ubez­pie­cze­nie jest umowy nie trzeba do śle­dze­nia paczki nr dostaje i moge wybrać sobie prze­woź­nika. To naprawdę daje do myśle­nia.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź