Jak stworzyc szablon na ebay.de

Witam! Czy jest możliwość zrobienia sobie kilkunastu szablonów na Ebay.de. Chodzi o to żebym miał juz dostosowany szablon do danej aukcji (czyli wybraną kategorie, wstawiony szablon tzn. szatę mojej strony(aukcji), wybrany juz koszt przesyłki itd.)

Chodzi mi o to jak jest na Allegro. Czekam na odpowiedź Pozdrawiam ;D 

Wiadomość 1 z 10
ostatnia odpowiedź
9 ODPOW. 9

Jak stworzyc szablon na ebay.de

Jest taka mozliwosc-klikasz na "sprzedaj"  (po lewej stronie,obok nicku) . Po otwarciu strony, na samym dole pojawi się link : utwórz szablon. 

Wiadomość 2 z 10
ostatnia odpowiedź

Jak stworzyc szablon na ebay.de

Dzięki za pomoc, Jest problem. Nie wiem jak tam zrbić, żeby mieć szablon ze swoją szatą graficzną. Tam tylko mozna Wstawić nazwę stała i cenę. Kategorii i opisu własnego nie mozna już. Nie wiem jak. 

Wiadomość 3 z 10
ostatnia odpowiedź

Jak stworzyc szablon na ebay.de

Nie wiem czy pomoge ale ja mam szablony już gotowe w htmlu w notatniku a potem to wklejam na ebay

Wiadomość 4 z 10
ostatnia odpowiedź

Jak stworzyc szablon na ebay.de

Można- po kolei wypełnij wszystkie pola Ebay, w trybie HTML wklej kod swojego szablonu aukcji (skoro piszesz o indywidualnym to ktoś ci go napisał w HTML-u). Na koniec jest opcja "zapisz jako szablon" i gotowe.

Wiadomość 5 z 10
ostatnia odpowiedź

Jak stworzyc szablon na ebay.de

Jeszcze :

 

1. Jeśli korzystasz z formularza uproszczonego,a chcesz przejść na poszerzony-kliknij na górze po prawej stronie link: "Zum erweiterten Verkaufsformular".

2. Przy formularzu uproszczonym, kod HTML wklej w pole details , a na samym dole kliknij na: "Für später speichern" . Szablon zostanie zapisany.

Wiadomość 6 z 10
ostatnia odpowiedź

Jak stworzyc szablon na ebay.de

Jeżeli chodzi o pierwszy punkt to nie wiem gdzie jest to napisane. Nie mogę znależć tej opcji.

Co do drugiego punktu niestety nie jest tak jak piszesz. Robię zapisz jako szablon, ale to jest jakby jedno razowe. Nie jest zapisane na stałe. 

 

Teraz niestety kopiuje mój szablon z notatnika. Jest to bardzo męczące kiedy wystawiam około 50 aukcji. Ktoś wystawia na allegro? Tam to jest zrobione bardzo dobrze. Na ebay nie wiem czy można w taki sam sposób robić? 

Wiadomość 7 z 10
ostatnia odpowiedź

Jak stworzyc szablon na ebay.de

Jeżeli chodzi o pierwszy punkt to nie wiem gdzie jest to napisane. Nie mogę znależć tej opcji.

Co do drugiego punktu niestety nie jest tak jak piszesz. Robię zapisz jako szablon, ale to jest jakby jedno razowe. Nie jest zapisane na stałe. 

 

Ad.1- załącznik

 

Ad.2- Niestety jest jak piszę. Wystawiam na ebay.de od 2002r. Zapisać możesz kilkanaście szablonów- z różnymi wersjami graficznymi. Wystawiasz sobie później, jeśli masz kilkanaście produktów i chcesz utrzymać tę samą szatę graficzną to klikasz na "wystaw podobny" i nic nie musisz drugi raz wklejać z notatnika- zmieniasz tylko cenę czy rozmiar (opcja 10 aukcji tego samego przedmiotu ale w różnyc kolorach/rozmiarach będzie w Niemczech wygaszana na rzecz multiaukcji).

 

Jest identycznie jak na Allegro.

Wiadomość 8 z 10
ostatnia odpowiedź

Jak stworzyc szablon na ebay.de

Witam,

 

Stworzyliście fajny temat pod który postanowiłem się podłączyć.

 

Robię wszystko tak jak piszecie, jestem już na etapie wystawiania aukcji przy czym przy ostatnim kroku wywala mnie 

całkiem i pokazuje ekran jak na screenie.

 

Macie jakieś pomysły jak to rozwiązać?

 

Wiadomość 9 z 10
ostatnia odpowiedź

Jak stworzyc szablon na ebay.de

Cześć, mało kto porusza ten temat.

Mam szablon html , czy możecie mi powiedzieć czy istnieje (a jeżeli tak jak się tam dostać, jakiś link?) Katalog eBay? Próbowałam zmienić grafikę w szablonie, ale żadne z linków na moim dysku nie działają.

 

Pozdrawiam serdecznie 

Wiadomość 10 z 10
ostatnia odpowiedź