anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ebay z góry wie co ja chcę zrobić....telepatia? (wątek o niepełnym adresie kupującego)

Serdecznie dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta eBay. W Twojej wiadomości prosisz nas o usunięcie negatywnej opinii wraz z otrzymanym komentarzem.

 

Nie PROSIŁEM o to,napisałem tylko że kupujący nadużywa procesu zgłaszania sporów ponieważ grozi mi negatywem jeśli nie rozstrzygnę sporu na jego korzyść.

 

Ebay zrobił to aby zamknąć mi drogę do usunięcia negatywa bo jedna odmowa to koniec i nie zmieniają decyzji.Spór jeszcze trwa,kupujący nawet nie przekształcił go w roszczenie,wynik sporu byłby bardzo ważny dla usunięcia negatywa.Kupujący napisał 2 kłamstwa w negatywie.Ebay profilaktycznie stwierdził że nic mi się nie należy.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Ebay z góry wie co ja chcę zrobić....telepatia? (wątek o niepełnym adresie kupującego)

Kurde nie no oni sa tak fenomenalni w dazeniu do niszczenia sprzedawcow ze cos niesamowitego.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Ebay z góry wie co ja chcę zrobić....telepatia? (wątek o niepełnym adresie kupującego)

Czekam na odpowiedź z poczty polskiej,to będzie kolejny dowód w sprawie.Napisałem do administracji że wiadomość o łamaniu zasad wysłałem 27 Sierpnia a negatywa dostałem 30 Sierpnia,logiczne jes że nie prosiłem o usunięcie negatywa którego jeszcze nie dostałem.

Fakt że kiedyś pisałem w innych sprawach ale pytałem się wtedy co Ebay będzie robił żeby chronić mnie przed złośliwym działaniem nieuczciwego kupującego.Nigdy nie odpowiedzieli że usuną,ale że jak dostanę to... dopiero wtedy będą to rozpatrywać.

 

Administracja poradziła również abym wysłał prośbę o anulowanie transakcji,a tego się  nie da zrobić gdy spór jest założony lub zakończony.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Ebay z góry wie co ja chcę zrobić....telepatia? (wątek o niepełnym adresie kupującego)

Bo dla nich sprzedający jest tylko po to, aby zapełnił kieszeń.

 

Mnie najbardziej cieszą odpowiedzi eBaya, żebym spróbował rozwiązać problem z kupującym. Wtedy naprawdę mi się chce śmiać, skakać, walić głową w stół itp.

 

Ludzka głupota nie zna granic.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź