Ebay wyłącza treści aktywne ?

Witam, na moich aukcjach wyświetla mi się komunikat:

"In June 2017 eBay will turn off all active content in listings.
Make sure your item looks good with active content turned off by previewing it now.(This will not impact how others see your listings)"
Od czerwaca Ebay wyłącza wszystkie aukcje aktywne? Jak mam dodawać zdjęcia lub logo firmy przest hosting? Ktoś coś wie na ten temat? Wszystkie zdjęcia mam wystawione przez aukcjoner i wklejam kod html.
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Ebay wyłącza treści aktywne ?

Aktywne treści, czyli filmy, animacje flash, odnośniki do plików .js, panele aukcji. Nie ma to związku z kodem html,prowadzącym do plików na twoim hostingu (gdy kod wpisujesz w trybie html).

 

Kod aukcji, aby był dostosowany do wymogów musi mieć @media.

 

Poprawność aukcji możesz sprawdzić na i-ways.

Zdjęcie nie jest aktywną treścią.

 

 

 

 

 

 

 

/*-pomogłem? zaznacz odpowiedź jako zaakceptowaną--------------------*/

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Ebay wyłącza treści aktywne ?

Dzięki za odp. Sprawdzam poprawność aukcji przez: http://www.i-ways.net/mobile-friendly/en-us/

Tworzę aukcje w ten sposób że: ładuje zdjęcia i swój baner na hosting, pobieram ich kod html i wrzucam do aukcjinera, dodaje tło itp, kreator aukcji tworzy kod html całości i kod wrzucam w okno na Ebay przy wystawianiu aukcji. Niestety kiedy sprawdzam swoje aukcjie przez podany wyżej link to wszystkie są niepoprawne, wyświetlają się na czerwono i że nie spełniają wymogów.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Ebay wyłącza treści aktywne ?

ja po sprawdzeniu w iways klikalem info wyswietlone na czerwono zeby zobaczyc szczegoly niezgodnosci i udalo mi sie poprawic ale nie korzystam z hostingu. niestety to strona generujaca niezgodny kod musi go dostosowac do nowych wymagan

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Ebay wyłącza treści aktywne ?

Generatory automatyczne typy aukcjoner, kreatory szablonów, galerie zdjęć, panele aukcji przypisują atrybuty niektorych selektorów w pikselach, a nie jak to jest wymagane w %.

 

Poza tym przy generowaniu kodu nie dodają opcji @media- co z góry skazuje je na zakwalifikowanie jako niezgodne z wymogami.

 

Dlatego wyświetlają się w testerze informacje o nieprawidłowym kodzie.

 

Od wartości w pikselach odchodzi się o ładnych kilku lat, a na tych wszystkich panelach/aukcjonerach czas się zatrzymał 10 lat temu - graficznie i pod wzgl. aktualizacji kodu. Zero rozwoju-stąd problemy.

 

 

 

/*----------pomogłem? zaznacz odpowiedź jako zaakceptowaną------------------*/

 

 

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź