Dwa pytania jak mogę.

Jaki czas jest od otrzymania faktury z ebay do jej zapłaty ? Nie mam ustwionego automatu.

Faktura przychodzi około 3-4 każdego miesiąca. Ile jest max czas aby ją bez konsekwencji zapłacić.

 

No i drugie.

Jaki czas jest na odblokowanie na PayPal pienieniędzy.

Kupujący wystawia spór bo bo nie otrzymał towaru.

Pisze do niego z wyjaśnieniami  daję link USPS przesyłka jest widoczna, że ją odebral blokada jest dalej. On nie odpowiada.

Drugi nakłada blokadę jednak na USPS jest przesyłka w doręczniu ale wciąż stoi i też blokada. Klient na moje maile nie odpowiada.

Ile to może twać aż pieniądze będą odblokowane.

To przykłady, których jest więcej.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Dwa pytania jak mogę.

odpowiedz na 2 pytanie znajdziesz moze na: https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/security/sell-saferpayments

 

"Srodki w zamrożonym saldzie są zwykle zwalniane i dostępne do wypłacenia po upływie 21 dni od dokonania płatności. Mogą one zostać zwolnione wcześniej, jeśli stwierdzimy, że transakcja jest zakończona, a klient jest zadowolony (np. kupujący wydał pozytywną opinię o produktach sprzedanych w serwisie eBay, produkt został oznaczony jako wysłany lub przeszedł odpowiednią procedurę dla towarów niematerialnych lub elektronicznych)."

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dwa pytania jak mogę.

odpowiedz na 2 pytanie znajdziesz moze na: https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/security/sell-saferpayments

 

"Srodki w zamrożonym saldzie są zwykle zwalniane i dostępne do wypłacenia po upływie 21 dni od dokonania płatności. Mogą one zostać zwolnione wcześniej, jeśli stwierdzimy, że transakcja jest zakończona, a klient jest zadowolony (np. kupujący wydał pozytywną opinię o produktach sprzedanych w serwisie eBay, produkt został oznaczony jako wysłany lub przeszedł odpowiednią procedurę dla towarów niematerialnych lub elektronicznych)."

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dwa pytania jak mogę.

Dziękuję.
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź