anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

Czy u was tez tak wolno teraz ida listy polecone do usa ?   bo u mnie np. wysłane 3 marca doszło 18 marca wiec troche długo ale doszło.

Ale wyslane 6 marca caly czas mają: ORIGIN POST IS PREPARING SHIPMENT

 

Wiadomość 1 z 18
ostatnia odpowiedź
17 ODPOW. 17

Dot.: Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

Szkoda słów ręce opadają. Paczka w drodze pokażę link

https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAction?tLabels= CP198656723PL

Mimo moich wyjaśnień w " jedynym słusznym języku " dostałem negatywna opinię. Zero wyrozumiałości.

Wiadomość 11 z 18
ostatnia odpowiedź

Dot.: Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

niektore dochodza.  Wprawdzie te wysłane z 6 marca jeszcze nie doszły i sie nie zaktulizowały Ale np wysłane około 20 marca juz sie zaktualizowała i zaraz dojdzie.. To chyba loteria - zalezy jak trafisz i na jakie lotnisko poleci kontener z twoją przesyłka.

Wiadomość 12 z 18
ostatnia odpowiedź

Dot.: Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

cały czas lipa czyli, masakra
Wiadomość 13 z 18
ostatnia odpowiedź

Dot.: Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

March 9, 2017, 11:13 pmProcessed Through FacilityWARSZAWA WER, POLAND

 

coś jest nie tak, pózniesze już doszły a 3 paczki z tego dnia gdzieś leżą w customs office. sytuacja jak w grudniu. kupujący nie ma towaru, a ja pieniędzy i towaru

Wiadomość 14 z 18
ostatnia odpowiedź

Dot.: Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

kilka ostatnich doszło w 11/12 dni

Wiadomość 15 z 18
ostatnia odpowiedź

Dot.: Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

u mnie cały czas te wysłane 6 marca stoją i maja komunikat:  ORIGIN POST IS PREPARING SHIPMENT

Wyslne w pozniejszych terminach doszły.

Ciekawe czy z wysłanym 6 kwietnia nie bedzie problem bo na razie tez jest tylko info: ORIGIN POST IS PREPARING SHIPMENT

Wiadomość 16 z 18
ostatnia odpowiedź

Dot.: Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

mineły prawie 2 miesiace i numery przesyłek wysłane około 6 marca wczoraj sie odswieżyły !

Ja juz kase straciłem i chyba odzyskac sie jej nie da.

Mam tez problem z przesyłka wysłana 10 kwietnia - do dzisiaj także sie nie zupdatowała.

Obawiam sie ze bedzie takze opoznienie 😞  Chyab coraz czesciej sa problemy z przesyłkami do usa

Wiadomość 17 z 18
ostatnia odpowiedź

Dot.: Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

Poczta ma nałożone ograniczenia przez przewoznikow lotniczych  i Wasze przesyłki po prostu sobie stoja w kontenerach na jakims lotniskowym HUB-ie, jak jest miejsce to przewoznik zabiera . To wszystko jest spowodowane tym, że te przesylki sa taniutkie , zobaczcie ile kosztuje przesylka ze stanów do polandii, jest duzo drozsza.

Jednym słowem jest to po prostu jeden wielki syf.

Wiadomość 18 z 18
ostatnia odpowiedź