anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

Czy u was tez tak wolno teraz ida listy polecone do usa ?   bo u mnie np. wysłane 3 marca doszło 18 marca wiec troche długo ale doszło.

Ale wyslane 6 marca caly czas mają: ORIGIN POST IS PREPARING SHIPMENT

 

Wiadomość 1 z 18
ostatnia odpowiedź
17 ODPOW. 17

Dot.: Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

3 Marca nadana - doręczona 18 marca to raptem 10 dni roboczych - rewelacyjny wynik.

Przesyłki polecone potrawią iść do miesiąca czasu 🙂

Wiadomość 2 z 18
ostatnia odpowiedź

Dot.: Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

teraz tak idą 10-16 dni. Rekordy w okolicy świąt to ok. 3 msc.

ciesz sie że tak szybko 🙂

Wiadomość 3 z 18
ostatnia odpowiedź

Dot.: Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

To dobry czas. U mnie najgorzej było w grudniu i styczniu. Narazie za grudzien wypełniłem ponad 200 reklamacji z tytułu nie dostarczenia bądź opóźnienia do USA.

 

ORIGIN POST IS PREPARING SHIPMENT - paczka na celnym, trzeba czekac az puszczą dalej

 

Wczoraj miałem fajny zwrot. Paczka wysłana w styczniu 2015 i nie dostarczona 🙂 Kupujący nic nie pisał, chyba zapomniał.

Wiadomość 4 z 18
ostatnia odpowiedź

Dot.: Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

ORIGIN POST IS PREPARING SHIPMENT to nie znaczy że jest na celnym a jedynie że przesyłka została przygotowana czy tez dostarczona do wysyłki.  Coś na zasadzie że została zarejestrowana.

Wiadomość 5 z 18
ostatnia odpowiedź

Dot.: Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

Sory, źle napisałem, nie chodzi mi o dokładne tłumaczenie tego zdania. Miałem na mysli to że komunikat ten się zmienia dopiero po opuszczeniu celnego w USA. Do tego czasu wprowadza w błąd odbiorców bo myślą, że paczka w dalszym ciągu nie jest wysłana, a ona np od 7 dni jest na celnym w USA.

 

Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem 🙂

 

Wiadomość 6 z 18
ostatnia odpowiedź

Dot.: Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

Na pewno komunikat ten oznacza tylko zarejestorwanie samej paczki. Widoczny w USPS jest 1-2 dni od nadania a przesyłki na pewno wtedy jeszcze nie ma w celnym w usa.

Mozna to sobie tak tłumaczyc po swojemu aczkowliek oznacza on tylko zarejestrowanie przesyłki.

Wiadomość 7 z 18
ostatnia odpowiedź

Dot.: Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

U mnie w dalszym ciągu te wysłane 6. marca stoją w miejscu 😞    ORIGIN POST IS PREPARING SHIPMENT

Wiadomość 8 z 18
ostatnia odpowiedź

Dot.: Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

Składaj reklamacje, nie czekaj. Jak wysyłałeś globalem to składaj jako opóźnienie i zawsze 20zl wpadnie za paczke.

Wiadomość 9 z 18
ostatnia odpowiedź

Dot.: Długie terminy / Opóżnienia do USA ?

jak z opóźnieniami do usa? dochodzą paki?

Wiadomość 10 z 18
ostatnia odpowiedź