anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kupujący chce mnie nabic w butelkę ?

Po krótce bo nie chcę Was zanudzać ale co byście zrobili ?

Klient z Peru w sumie nie ma to znaczenia ale...

Kupił dwa przedmioty jedną z ebay.de drugą z ebay.com. Zapłacił osobno. Ja mu wysłałem obie rzeczy jedną wysyłką.

Po 1.5 miesiąca nałozył spór, że nie dostał jednej rzeczy. To nie możliwe bo włozyżłem obie rzeczy to jedej paczki.

Powiem, dla pocieszenia, że bluza kosztowała 109 $ plus wysyłka a t-shirt 18 € plus wysyłka  a nie doszedł t-shirt.

 

Dziś jeszcze dwa spory od zerówek z USA, że nie otrzymali paczki. Wszystko wysyłam priorytetem.

Dowcip polega na tym, że jeden spór załozył po 4 dniach inny po 9 dniach. Pierwszy przegiął drugo dałby sobie na wstrzymanie tym bardziej, że na USPS przesyłki są w USA.

 

Mieliscie taki dylemat ?

Co z tym zrobić tym bardziej, że pewny jestem iż wysłałem dwie rzeczy.

 

 

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Czy kupujący chce mnie nabic w butelkę ?

jedyne co możesz zrobic to w centrum rozstrzygania umieść trucking number, jesli spór dotyczy przedmiotu kupionego na ebay.de to od momentu otworzenia odczekaj 10 dni a w 11 tym dniu przekaz spór do rozstrzgniecia ebya (na ebay.com nie wiem ile dni trzeba odczekac ale napewno mniej chyba  3) , oni rozstrzgną to na twoją korzyść i kazda opinia kupujacego zostanie skasowana i nie bedzie spór zaliczał sie do twoich problemów. Pamitaj że jak kupujący zamknie sprawe przed przekazaniem jej przez ciebie do rozstrzygnieca ebayowi to problem bedzie po twojej stronie. 

Pytanie czy kupujący nie otworzy sprawy o drugi przedmiot jesli tak to ja bym umiescil ten sam tr. number i zobaczysz jak to ebay rozstrzygnie.

 

A tak wogole masz nr przesyłki ? 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Czy kupujący chce mnie nabic w butelkę ?

jedyne co możesz zrobic to w centrum rozstrzygania umieść trucking number, jesli spór dotyczy przedmiotu kupionego na ebay.de to od momentu otworzenia odczekaj 10 dni a w 11 tym dniu przekaz spór do rozstrzgniecia ebya (na ebay.com nie wiem ile dni trzeba odczekac ale napewno mniej chyba  3) , oni rozstrzgną to na twoją korzyść i kazda opinia kupujacego zostanie skasowana i nie bedzie spór zaliczał sie do twoich problemów. Pamitaj że jak kupujący zamknie sprawe przed przekazaniem jej przez ciebie do rozstrzygnieca ebayowi to problem bedzie po twojej stronie. 

Pytanie czy kupujący nie otworzy sprawy o drugi przedmiot jesli tak to ja bym umiescil ten sam tr. number i zobaczysz jak to ebay rozstrzygnie.

 

A tak wogole masz nr przesyłki ? 🙂

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Czy kupujący chce mnie nabic w butelkę ?

Mam dowód nadania mam numer przesyłki ale na stronie Poczty Polskiej już nie ma śledzenia a na stronie peruwiańskiej też nie ma nic o przesyłce.
Jednak dowód nadania z numerem przesyłki i datą wysłania z Poczty Polskiej mam.
Problem jest i może zrobiłem błąd, że wysłałem jedną przesyłką.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Czy kupujący chce mnie nabic w butelkę ?

Dodam tylko, to musi być wszystko na paragonie fiskalnym. Nie pamiętam tylko czy nabite były dwie rzeczy na jednym paragonie, czy nabite były dwa paragony. Gdzieś na rolce powinno być ale szukaj teraz. Wiem, że wyszły z jednego sklepu.

Mając sklep internetowy stacjonarny i ten ebay moze się wszystko pomerdać

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Czy kupujący chce mnie nabic w butelkę ?

może gość sie wkurzył ze zaplacil przesyłke za 2 przedmioty a fanty przysyzly w jeden paczce, raczej wątpie że robi wała bo gdyby chciał cie oszukac to zgłosiłby spór ze nie dostał bluzy za 100 $. Z tymi paragonami i pocztą polską to nie jestem w temacie ja zawsze wysyłam kurierem ale to do Niemiec. Jestes pewien ze wyslales bluze i tshirt w jednej paczce ? może twoj pracownik sie pomylil. Tak czy siak na ebayu klient rzadzi i to my sprzedawcy musimy sie tlumaczyc. 

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź