anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Ponoć deklarują czas dostawy i jak będzie opóżnienie to wypłacają odszkodowanie.

 

Ponoć do USA 8 dni, cena do 0,5kg 41zł z VAT-em...  przy podpisaniu umowy cena do negocjacji.

 

 

Wiadomość 1 z 350
ostatnia odpowiedź
349 ODPOW. 349

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

So cool, nie czekaj aż ktoś Ci poda na tacy bo i tak nie otrzymasz. Każdy ma inną sytuację, wysyła więcej czy mniej paczek.

Chcesz mieć alternatywę to zadzwoń do UPS, DHL czy Fedexu i poproś o spotkanie z przedstawicielem. Przyjedzie, obadacie szczegóły, pokażesz co i w czym wysyłasz, i zaproponują Ci cennik.

Będziesz wiedział na czym stoisz.

Pozdrawiam
Wiadomość 51 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Czy ten GLOBAL EXPRES faktycznie działa dobrze na terenie UE .

Mam jeszcze takie pytanie , czy wysyłając listem poleconym priorytetowym przedmiot musi się znajdowac w kopercie bąbelkowej czy moze byc np. zawinięty w szary papier.

 

Czym najlepeij wysyłać taki przedmiot

 

http://www.ebay.com/itm/301567130013?ssPageName=STRK:MESELX:IT&_trksid=p3984.m1558.l2649

 

Wiadomość 52 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

w UE global działa znakomicie

 

max wymiary przesyłek masz podane na stronie poczty ,jest to podajże 900 mm suma 3 boków

Wiadomość 53 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Dzisiaj byłem na poczcie i powiedziano mi że Global Expres to  jest prawie to samo co list polecony priorytetowy , tylko że przy przesyłce Global Expres nie jest wymagany podpis odbiorcy.

Przesyłka musi być zapakowana w koperte babelkową lub zwykła przy Globalu .

Global Expres i list polecony mają takie same wymiary - to jaki jest sens wysyłania tym Globalem.

Czy może panie na poczcie zle mnie poinformowały.

Wiadomość 54 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

podpisz umowę z pocztą,uzyskaj cennik biznesowy na global expres,pani z okienka okłamała Cię

Wiadomość 55 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Wlasnie skorzystałem nie czytając postów - wysłałem do Niemiec przesyłkę i zaginęła - ślad urywa się na lotnisku FFM. Potem już nie ma trackingu. Może orientujecie się, kto jest niemieckim partnerem tej uslugi? 

 

Na call-center Poczty usłyszałem, że reklamacje wyjaśniane są do 3 miesięcy..i tyle.

Wiadomość 56 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Mam pytanie, jak coś chce wysłać do 2 kilo http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,zagraniczny_global_expres.html i daje kraje poza europejskie to obejmuje to też azję?

Wiadomość 58 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Witam

 

Dawno nie korzystałem z globala poza UE. Czy czas doręczenia do Stanów Zjednoczonych nadal jest dużo dłuższy niż list polecony priorytet?

 

Dzięki

 

Wiadomość 60 z 350
ostatnia odpowiedź