Zip Code - problem

Witam

 

Dzisiaj napotkał mnie problem odnośnie kodu pocztowego

Podczas wystawiania, otrzymuję komunikat że muszę poprawić błędny kod pocztowy

Problem w tym, że jest on poprawny i wystawiałem już na nim blisko 205 aukcji - problem pojawił się z nikąd

Proszę o info jak to rozwiązac, czy jest to bug serwisu?? 

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

grosikd
Użytkownik

Witamy,

 

Zostaw pole kodu puste. U nas działa.

 

Pozdrawiamy

Ja też tak mam od piątku, mogę wystawić ale na PL

To jest tekst mojej dzisiejszej wiadomosci, PONOWNE (!) do eBay.pl. Zglaszalam to juz tydzien temu i eBay.pl NIE ZROBIL NIC. To nie jest pierwszy raz ze zupelnie nie radza sobie z nawet najmniejszymi problemami technicznymi, jest to jedyny eBay z ktorym nie mozna skontaktowac sie telefonicznie (czy tam wogole ktos pracuje?), a problemami klientow nie przejmuja sie wcale. Moje sprzedaze z tego powodu sa zablokowane na wszystkich innych eBayach jak rowniez jakiekolwiek zmiany w juz istniejacych aukcjach. eBay.pl musi byc absolutnie najgorszy z wszystkich istniejacych. 

 

"Wszystkie moje nowe sprzedaze i modyfikacja istniejacych aukcji sa zablokowane przez blad techniczny juz raz zgloszony w zeszlym tygodniu i z ktorym eBay.pl NIC NIE ZROBIL. Zadna nowa aukcja nie przechodzi poniewaz dostaje wiadomosc ze nie zgadza sie moj kod pocztowy. Moj kod pocztowy w Warszawie od lat jest niezmienny i jak do zeszlego tygodnia nie bylo tego problemu. Jak zwykle, serwis techniczny eBaypl jest do niczego i z niczym nie potrafi sie uporac, a eBay.pl zupelnie nie przejmuje sie skargami klientow i wysyla idiotyczne wiadomosci ze zaraz wszystko naprawi kompletnie mijajace sie z prawda. Prosze odpowiedziec zwrotnie w jaki sposob moge wstawic przedmiot na licytacje???"

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay