Po kliknięciu kontakt z nami nie wyświetla formularza napisania email.

Witam

 

Po kliknięciu kontakt z nami nie wyświetla formularza napisania email. Cookies wyczyszczone bez rezultatu.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (7)

Odpowiedzi (7)

eBay rozwiązał już problem techniczny. Można wysyłać emaile do eBay .

Juz naprawili

Nie wiem czy mają zamiar coś z tym zrobić . Pisałeś może do eBay na email? Czasami konto jest weryfikowane. Wówczas wysyłają kod aktywacyjny na podany numer telefonu użytkownika bądz na email. Wydaje mi się ,że na email nie dochodzi do skutku. Raz udało mi się dodzwonić do Pana na eBay. Byłem nawet zaskoczony ,że telefon został odebrany. W tygodniu miałem 3 razy przypadek weryfikowania konta więc musiałem dzwonić i wpisywałem podany przez eBay kod aktywacyjny.  Problem jest ponieważ jak nie ma możliwości pisania emaili to nie można nic zrobić. Najgorzej gdy ktoś załozy spór - nie ma możliwości wyjasnienia problemu. Dzwoniłem nawet do PayPal ale oni tłumaczą ,że nic na ten temat nie wiedzą. Wychodzi na to ,że jedyna możliwość pozostaje kontakt z PayPal . Można wysyłać emaile i można dzwonic. Koszt 2 zł za minute połączenia. Jednak to nie załatwia problemu ponieważ nie mogę teraz zgłościć do eBay zbyt ''mądrego '' kupującego. Nie wiem czy rozwiązywać problem z kupującym przez PayPal. Zmienili regulamin . Wejdzie w życie od połowy pażdziernika lub listopada. Pan z PayPal był bardzo chętny do założenia za mnie sporu z kupującym . Powiedziałem ,że kupujący jest chamski , obraża , kpi i ma zbyt wygórowane żadania. Posuwa się nawet do szantażu . Dla mnie jest to problem bo chciałem to już zgłosić przez eBay. Jest tam taka opcja. Niestety nawet po angielsku na eBay .com nie można wyslać zadnej wiadomości, Wyglada na to ,że ta opcja jest wyłączona na portalu eBay.

Mają zamiar coś z tym zrobić , czy siedzą cicho żeby nie mieć roboty z rozwiązywaniem problemów i odpisywaniem na wiadomości ?

Ręce opadają , i tacy ludzie mają czelność oceniać nasz poziom jako sprzedawców .

 

Witam ,                                                                                                                                                                                                                                 Mam taki sam problem. Nie można nic napisać do eBay.com, eBay.pl. Zauważyłem ,że inni uzytkownicy również zauważyli ten sam problem. Nie wiem od jakiego czasu istnieje ten problem ? Chciałbym aby ta sytuacja została wyjaśniona ponieważ na kontakt telefoniczny nie ma co liczyć .                                                                                                                                                                                            Pozdrawiam J.S

potwierdzam wchodze w "pomoc i kontakt" próbuje się skontaktowac z ebayem wybierając odpowiedni temat i przenosi mnie na strone główną!!! sprawdziłem na 3 komputerach identyczna sytuacja, to jest ku.... absurd , ludzie mają ważne sprawy a oni traktują nas jak powietrze,  płacimy takie faktury a maja nas w dupie.

wcześniej było tak że nie dało się odpowiadać na otrzymane wiadomości ( od conajmniej pół roku , za każdym razem pytałem dlaczego tak się dzieje nikt nie raczył mi odpowiedzieć, jednym słowem bydło)  zero informacji,  klikając na "odpowiedź" przenosiło też na główną stronę! 

 

powinii wprowadzic wreszcie kontakt telefoniczny kontakt z nimi jest tragiczny

MNIE TEZ SIE NIE WYSWIETLA - PROWADZI W BLEDNYM KOLE

 

SPRAWDZILEM NA EBAY.COM  tam nie ma kontaktu przez email tylko telefonicznie moze dlatego w Polsce email nie dziala?

 

Usuneli email ale nie wprowadzili opcji telefonicznej.

 

Zobacz ponowmie jutro, pojutrze.

 

W ogloszeniach tez nic nie pisza ze maja klopoty z email

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay