anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pay pal przerabia mi walutę na złotówki

moto-welt
Użytkownik
Cześć!
mam pytanie... otóż dwa razy otzymałem kilkaset Euro od kogoś na moje konto paypal i odrazu zamieniały się w złotówki na moim koncie w mbanku a na koncie paypal było pusto. Dodam że moje konto paypal jest powiązane z ekartą a ta z ekontem.
Teraz chciałbym sprzedać kilka rzeczy za granicę, ale chciałbym też żeby to euro które otrzymam od kupujących pozostało eurem na koncie paypal i nie zamieniało mi się w złotówki na mbanku.
Jak to zrobić?
Wiadomość 1 z 21
ostatnia odpowiedź
20 ODPOW. 20

pay pal przerabia mi walutę na złotówki

Niestety nie da się nic z tym zrobić. Nie dalej jak trzy dni temu dzwoniłem do PP i powiedziano mi, że jak na saldzie PP jest € i wypłca się € oni automatycznie przewalutują na złotówki.

Ja to nawet sobie założyłem 2 konto walutowe, aby płacić prowizję w € do serwsisu, a tu dupa zimna nie da się. Tak jest na całym świecie jak zapewnił mnie Pan konsultant.

Pozdrawiam
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 21
ostatnia odpowiedź

pay pal przerabia mi walutę na złotówki

moze nie masz uaktywnionej opcji utrzymywania salda w Euro na Paypalu. W zarzadzaniu walutami masz okienka ktore trzeba zaznaczyc przy walutach ktore chcesz aby pozostaly niezmienione na saldzie Paypala. Dopiero jesli zechcesz bedziesz mogl sam przenosic waluty na inne waluty czy na zlotowki aby wyplacic.

********************
Rozwiążę każdy (prawie) problem związany z wysyłką (i nie tylko) przez Atlantyk (w obie strony). O Mnie...

Wiadomość 3 z 21
ostatnia odpowiedź

pay pal przerabia mi walutę na złotówki

Jeśli Marek o mnie chodzi to mam to uaktywnione 4 PL, CHF, Euro, GBP

Ale nie można wypłacać z salda w € na konto bankowe w € tylko w PLN, a konto bankowe w € otworzyłem tylko, aby płacić prowizję za sprzedaż ebay'owi.
-------------------------------------
A może mi przetłumaczysz na Angielski

Twój przedmiot zostanie wysłany jutro, numer nadania przesyłki poleconej to ....

Pozdrawiam
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 4 z 21
ostatnia odpowiedź

pay pal przerabia mi walutę na złotówki

Witaj jaklew4787,

Jeśli otrzymujesz płatność w euro na konto PayPal i posiadasz aktywne saldo walutowe EUR w swoich ustawieniach profilu, to wpłatę przyjmujesz zawsze w euro i samo nie ma prawa się nic przewalutować. Jeśli natomiast chcesz wypłacić tę kwotę, to musisz najpierw przewalutować swoje euro na złotówki, gdyż możesz wypłacić środki z konta PayPal do banku tylko w lokalnej walucie (czyli dla polskiego konta PayPal – w złotówkach). Sam również powinieneś zainicjować wypłatę na rachunek bankowy. Wypłata pieniędzy nie zostanie wykonana automatycznie po otrzymaniu środków na konto PayPal od innego użytkownika.

Jeśli potrzebujesz pieniędzy w walucie innej niż złotówki na przyszłe transakcje w systemie PayPal, nie powinieneś przewalutowywać otrzymanej wcześniej wpłaty w walucie na złotówki, ani też jej wypłacać. Możesz ją po prostu pozostawić na saldzie konta PayPal w oryginalnej walucie.

Pozdrawiam,

Emilia
Wiadomość 5 z 21
ostatnia odpowiedź

pay pal przerabia mi walutę na złotówki

moto-welt
Użytkownik
dzięki za odpowiedzi. Od początku mam aktywne saldo walutowe w EUR, GBP, $ i zł. Jednak to nie pomogło 😞
Wiadomość 6 z 21
ostatnia odpowiedź

pay pal przerabia mi walutę na złotówki

Hej,

Niestety nie można wypłacać pieniędzy w euro z polskiego konta PayPal na polski rachunek bankowy. Jeśli zainicjujesz wypłatę z konta PayPal na rachunek bankowy w euro, system automatycznie przewalutuje pieniądze na złotówki.

Jeśli chodzi Ci o inny typ transakcji, skontaktuj się z działem obsługi klienta. Obejrzą sobie oni Twoje konto i pewnie znajdą odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie,
Emilia
Wiadomość 7 z 21
ostatnia odpowiedź

pay pal przerabia mi walutę na złotówki

remzibi1
Użytkownik
Czy ktos z Panstwa wie cos na temat mozliwosci wyplaty srodkow z Paypal bez przewalutowania w swietle pkt 6.4 ich Umowy z Uzytkownikiem ?
Czy mozna zalozyc konto walutowe z karta w danej walucie w jakims banku (jakim?) i wyplate w USD lub EUR bezposrednio ? Czy ktos juz to zrobil w praktyce ?

" 6.4 Wypłacanie środków w wielu walutach. Jeśli Użytkownik posiada saldo w wielu walutach, ma możliwość wyboru, z którego salda środki zostaną wypłacone, jednakże o ile nie nastąpi inne uzgodnienie, wypłata nastąpi w walucie kraju zamieszkania Użytkownika. Jeżeli Użytkownik ma możliwość wypłacania środków na kartę z logo MasterCard lub Visa, wypłata może nastąpić w walucie innej niż waluta kraju zamieszkania Użytkownika pod warunkiem, że system PayPal obsługuje wypłaty w podstawowej walucie karty."
Wiadomość 8 z 21
ostatnia odpowiedź

pay pal przerabia mi walutę na złotówki

waszmarket_pl
Użytkownik
Zwróć uwagę że tu mowa nie o rachunku w innej walucie typu popularne EURO lub USD a "możliwość wypłacania środków na kartę z logo MasterCard lub Visa" należy czytać ze zrozumieniem 😉 masz kartę kredytową w Euro lub Dolarach ;>?
Wiadomość 9 z 21
ostatnia odpowiedź

pay pal przerabia mi walutę na złotówki

Chciałbym się dołączyć do pytania


Jeżeli założę konto w Polskim banku walutowe w Dolarach USD i do tego karte to czy będę mógł już wypłacać z dolary z paypala bez przewalutowania na konto bankowe?

Wiadomość 10 z 21
ostatnia odpowiedź