Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Revolut przewalutowanie euro na funta

WitamMam pewien problem płacąc za towar kartą Revolut.Kupiłem mój pierwszy przedmiot z niemiec (cena była w euro) i zapłaciłem kartą Revolut na której miałem dolary, dolary przewalutowało na euro tak jak powinno być.Przy drugim zakupie również z niem...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 763 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Pierwsza przygoda z ebay i widzę ze tragedia! Kupiłem przedmiot, chcę za niego zapłacić, nie mogłem zweryfikować karty PayPal to kliknąłem inne formy przelew i okazało się ze wybranie zapłaty w formie przelewu jest nie odwracalne. Przynajmniej ja nie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 17779 Wyświetlenia
  • 36 odpowiedzi
  • 4 podziękowania

Płatność problem

Problem w tym iż przy płatności przekierowuje na stronę banku (3d secure) otwierane jest w ramce. Nie mogę zweryfikować płatności. Co można zrobić ?

PayPal bierze w obrone oszustow

Najnowszy przyklad , zreszta nie jedyny. Facet z UK kupil aukcje za kilka funtow. Zaplacil PayPalem. Przesylke dostal i zaraz po jej otrzymaniu powiadomil PayPal ze nie otrzymal przesylki. Na nic zdaly sie rozmowy, facet zglosil do paypala zadanie zw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 13556 Wyświetlenia
  • 68 odpowiedzi
  • 4 podziękowania

pay pal przerabia mi walutę na złotówki

Cześć! mam pytanie... otóż dwa razy otzymałem kilkaset Euro od kogoś na moje konto paypal i odrazu zamieniały się w złotówki na moim koncie w mbanku a na koncie paypal było pusto. Dodam że moje konto paypal jest powiązane z ekartą a ta z ekontem. Ter...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 33248 Wyświetlenia
  • 20 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak podłączyć Paypal?

Próbuję powiązać konto z paypallem.Paypall mam zweryfikowany i wszystko z nim OK.Daję przycisk Powiąż moje konto Paypall i przechodzi na strone logowania.Podaję dane logowania wychodzi komunikat: Powiążanie konta prawie zakończone i że rejestracja ka...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 208 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem z paypal UWAGA !!!!!

Uwaga !!! paypal moze ci zablokowac konto wq kazdej chwili !!! co najlepsze nie podadzą ci powodu! Jak sie dodzwonisz na nr do LUXEMBURGA to ci powiedzą ze w zwiazku ze zbyt wysokim ryzykiem zakonczyli z toba wspolprace!!! Na ebayu kupilem kilka zaba...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 6620 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem z płatnościami [fees] za sprzedaż

Hej, zacznę może od tego że miałem konto ebay założone w pl a teraz mieszkam w uk i wszystkie dane na ebay zmieniłem na uk i angielskie wersje. Aktualnie pod konto mam podpiętą angieslką kartę i angielski paypal. Problem w tym że chcę opłacić fees za...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 477 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot z paypala

Szanowni Państwo, takie pytanie. Wszcząłem spór, kwota ok. 3500 zł. Po ok. tygodniu dostałem krótkie info, że otrzymano zwrot pieniędzy od sprzedającego i spór został zamknięty. Tym nie mniej od kilku dni spór ciągle figuruje w zakładce jako otwarty,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 17606 Wyświetlenia
  • 28 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

problem z odebraniem platnosci

witam, szukalem podobnego tematu, ale nie znalazlem. jesli przeoczylem to prosze mnie poprawic. moj problem odnosci sie do tego iz otrzymalem platnosc i jest ona widoczna na koncie ebay. za to na paypalu nic nie ma, mimo iz jest informacja, ze pienia...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4606 Wyświetlenia
  • 12 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Jak poprawnie podłączyć konto PayPal??

Witam,chiałam zacząć sprzedaz na ebay, szczególnie na niemieckim, ale mam problem ponieważ moje konto PayPal nie jest chyba do końca podpięte. W moim sklepie internetowym śmiga od dawna. Na polskim ebayu mam po prostu podane konto bankowe do przelewu...

PayPal - blokada środków

witam,01.07.20 sprzedałem na ebay puzzle za kwotę 3,5 k PLN. Towar wysłałem towar 09.07.20 do kupującego. 13.07.20 kupujący wystawił pozytywny komentarz. do dziś mam zablokowane pieniądze na koncie PayPal.Kontaktowałem się z Ebay - twierdzą ze wszyst...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 123 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z PayPal po raz setny

Witam serdecznie 20 Marca otworzyłem konto podstawowe na ebay + na paypal. Zacząłem handlować perfumami i bardzo sprawnie mi szło, bo w 3 miesiące zdobyłem 100 pozytywnych feedback i żadnego negatywu + w tym miesiącu 20stego będę już miał status Top-...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 142 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwsza aukcja i pytania o PayPal

Cześć!Jestem absolutnym świeżakiem , ale muszę/chce wystawić jeden konkretny przedmiot, za który w Polsce nie dostanę takiej kwoty jak za granicą. I tutaj pytanie. Ile koniec końców stracę na poczet ebaya i paypala gdy mój przedmiot kupi ktoś za gran...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 173 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania