Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Przelew SEPA MBANK Koszt od 146zl ?

kupilem i zaplacilem przelewem SEPA z mbank na konto sprzedajacego DE89720500000250488087 146 PLN czyli € 36,5. Mam dowody na kwotę przelewu € 36,5. 2 szt.: Dr 3x. Foot Sacher i balsam na nogi i 250 ml - 8,95 € Razem 6x Dr Sacher stóp i balsam na nog...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 462 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

UWAGA NA PAYPAL I EBAY

Witam Informuję szanownych państwa iż Serwis Ebay jakiś czas temu wykupił PayPal. Nic dziwnego że lobbuje, przy zakładaniu kąta tylko PP. I tu już jest łamanie prawa. Nie wiem czy wiecie ale w Ebay można też w podobnym systemie przyjmować płatności, ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 252 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

UWAGA Paypal wyłudzanie pieniędzy nie chce wypłacic.

Witam,sprawa wygląda tak że sprzedaję przez ebay i jest ZMUSZONY do korzystania przez paypal niema możliwości nie korzystania bo wtedy nie można sprzedawać....to już jest nie zgodne z prawem ale do rzeczy.Paypal zablokował, ograniczył mi dostęp do ko...

UWAGA Paypal wyłudzanie pieniędzy nie chce wypłacic.

Witam,sprawa wygląda tak że sprzedaję przez ebay i jest ZMUSZONY do korzystania przez paypal niema możliwości nie korzystania bo wtedy nie można sprzedawać....to już jest nie zgodne z prawem ale do rzeczy.Paypal zablokował, ograniczył mi dostęp do ko...

Zwolnienie płatności z zamrożonego salda

Klient dostał towar i wystawił pozytywny komentarz.Kwota tej transakcji nie została natomiast zwolniona z zamrożonego salda.Jestem nowym użytkownikiem dla tego moje pytanie brzmi : jak to zwykle wygląda? kiedy odblokuje się ta kwota?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1214 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak pieniędzy z PP

Sprzedałam na ebay łaćznie 3 przedmioty, za 1 dostałam pieniadze, za kolejne 2 już nie. Pisałam do obsługi paypal- w odpowiedzi dostałam, że moja płatnosć została zrealizowana ( podali dzień, w którym kupujacy zapłacił). Przedmioty sprzedane w styczn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 122 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal-blokowanie konta

Witam Sprzedałem kilkanaście kodów-czyli przedmiotów wirtualnych. Po chwili otrzymałem inf od PP ze moje konto zostało ograniczone na 45 DNI Piszą tak Co dalej? Zgodnie z warunkami Umowy z Użytkownikiem środki na Twoim koncie PayPal zostaną zablokowa...

Zwrot prowizji od ceny końcowej

Witam! Jestem świeżym nabytkiem ebay'u i jakiś czas temu sprzedałam przedmiot. Niestety, nie dostałam zapłaty, zgłosiłam sprawę, zamknęłam ją po pewnym czasie i dostałam informacje, że przyznany został mi zwrot prowizji od ceny końcowej przy której w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 133 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot prowizji od ceny końcowej

Witam! Jestem świeżym nabytkiem ebay'u i jakiś czas temu sprzedałam przedmiot. Niestety, nie dostałam zapłaty, zgłosiłam sprawę, zamknęłam ją po pewnym czasie i dostałam informacje, że przyznany został mi zwrot prowizji od ceny końcowej przy której w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 87 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem ze zwrotem pieniędzy

witam kupiłam towar , który do mnie nie dotarł. sprzedający zgodził się oddac mi pieniądze i poinformował mnie , że już przelał. niemam ich na koncie, a on przesłał mi jakiś numer i prośbę abym spróbowała jeszcze raz o co chodzi , czy ktoś wie co mam...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 136 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

USA i Niemcy Podatki i opłaty

Witam, czytałem już troszkę o tym wszystkim. Z tego co się dowiedziałem to aby kupować cokolwiek za granicą wypadałoby mieć NIP- UE, tak(jeśli oczywiście chodzi o UE, czyli np. Niemcy)? I jak wtedy wygląda sytuacja? Kupuje komputer za 1000 $, muszę o...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 804 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal - założyłam konto tydzień temu. Po weryfikacji zablokowali mi konto?

Witam. Tydzień temu założyłam konto na Ebay i PayPal w celu zakupienia kilku przedmiotów. Jest taniej, itd; tego chyba nie muszę wyjaśniać. PayPal zażądał całej gamy dokumentów: DO, rachunek komunalny, wyciąg z konta bankowego. Dodatkowo oczywista we...

Problem z zaplatą POMOCY!!!

Kupilem 2 koszulki z dwóch aukcj od Niemieckiego sprzedawcy zaplacilem,potwierdzilo a tu dostaje inf od niemca---niestety nie otrzymali?my jeszcze od Pani/Pana potwierdzenia nastepujacej(-ych) aukcji.Zagladam na paypal a tam 250zl które mialem nadal ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 131 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Środki zablokowane na koncie bankowym a PayPal nic o tym nie wie

Witam, Dokonałem dziś dwóch płatności za zakupy. Dodam, że to nie był mój pierwszy raz. W obu przypadkach zamiast komunikatu o sukcesie miałem info na czerwono, że nie powiodło się. Wlazłem na swoje konto Paypal a tam ZERO jakichkolwiek transakcji, t...

nie mogę zapłacić

Witam kupiłem kilka rzeczy i nie moge zapłacic wyskakuje mi takie cos You cannot use an email address or card number that belongs to an existing PayPal account. If you have a PayPal account, please log in. If you don't, please change the email addres...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 151 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania